От Гершман се оказаха коректни!

  • 603
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 555
На 29.12. един мъж от Гершман дойде да вземе размери за римски щори. Измери, избрахме си платовете, сметна цена - 1719лв. Платихме 800лв. капаро. Днес 08.01. същия мъж дойде да ги монтира. Всичко ок, аз знаех, че имаме да доплаще 919лв. След като приключи монтажа ми даде да подпиша приемо-предавателен протокол (в него пише само, че всичко е монтирано без проблеми). Попитах го "Трябва да доплатим 920лв., нали?". Той каза - "Да", взе си парите и си тръгна. Остави ми протокола в една папка, преди малко я отворих и видях, че в нея има лист с нещо като номер на договор от 30.12, в който са описани материалите. Всичко е сметнато отново и общата сума е с 30 лв. по-малко от първоначалната. Съответно и сумата за доплащане е 890лв.  Само че листчето беше сгънато на 4 в папката, въобще не се виждаше, монтажистът не ми го показа, излъга ме и си взе парите.  #Cussing out #2gunfire А ме гледаше, че съм с малко дете ... но то така е най-хубаво от майка с малко дете да се краде!  #Cussing out

Утре ще се обадя и смятам да си искам парите. Много съм бясна ... то бива наглост, бива, ама то ...

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 13:57 от Ивон

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Естественно ще си ги искаш, но си искай и компенсация за некоректността на работника им.
Не се ядосвай, той няма да си признае, че нарочно е станала грешката. Такива господ ги наказва....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 555
Копирам мнението си от другата тема. Всичко завърши с щастлив край.

Сега се обадих във фабриката - разговарях с една жена, много мила беше, каза, че ще провери за случая и ще ми се обадят.  Peace Обади ми се след малко - каза, че най-вероятно монтажистът е гледал от своя протокол и там е станала грешката.  Rolling Eyes Днес щял да се опита да мине през нас да ни върне парите, ако не утре да отида от магазина да ги взема. Беше много мила жената, реагира бързо и съм доволна.  Peace

meggyv Hug

Общи условия

Активация на акаунт