BRATZ

  • 540
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Купувате ли такива кукли?Искам да знам повече за тях-продават ли се отделно дрехи като на Барби и защо имат дупки на подметките на обувките,все едно че ще ги поставяш на статив/може пък да има такава екстра!?!?! Laughing

# 1
  • Мнения: 351
До нас продават такива кукли мога да попитам утре

# 2
  • София
  • Мнения: 285
Ние имаме отскоро две такива кукли. Дрехи не съм виждала да се продават отделно. Ако имаш предвид дупките отгоре на краката, това е, защото за разлика от куклите Барби, на които се събуват обувките, на куклите Братц направо им се сменят обувките с част от краката. Лично на мен не ми допадат особено, но дъщеря ми си играе с тях. А, най-хубавата част са им косите, дъщеря ми ги изкъпа, защото са намазани с нещо като гел, сигурно за да стоят на букли в кутията, и сега са меки и бухнали.

# 3
  • Мнения: 367
А трябва ли да се къпят?Мойте момичета доста ги подмятат,незнам колко време им остава,много са нежнички,но са като истински!Видях,че им се сменят краката с обувките даже те ги сменят от кукла на друга кукла,нищо че тена не е еднакъв! JoyОтдолу обаче има нещо като дупки коита ми приличат на все едно че ще ги поставяш на стойка,би било интересно,иначе барби-тата лежат или стоят седнали.....

# 4
  • София
  • Мнения: 285
За къпането няма проблеми, вече по веднъж са изкъпани, а пък Барбитата многократно и нищо им няма. А за дупките, не съм обърнала внимание, довечера ще ги погледна.

Общи условия

Активация на акаунт