Отговори
  • Мнения: 3 376
В стаята,където е климатика положението горе-долу бива-поне проветрявам често.
Но в спалнята сме с конвекторна печка през ноща е нетърпимо.

Събуждам се нощем,устата ми пресъхнала направо,чак ми дразни гърлото.Сутрин всички сме със запушени носове.

Как овляжнявате въздуха нощем?

Мятам едно одеало върху детето и отварям прозореца за 5 минути,но колко пъти на нощ да ставам Crossing Arms Пръскам и вода от шише с помпа,но ефекта е много краткотраен.

Давайте предложения!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Климатика в режим на отопление не изсушава.

Колкото до овлажнители, виж тук: http://tspbg.com/
Нямам преки наблюдения в/у продуктите им. Мернах брошурката на фирмата на "Произведено в Бг".

# 2
  • Русе
  • Мнения: 343
Миналата година си купихме от Метро овлажнител, от който сме доволни. Като външен вид и функции е идентичен с модел HYDRO от линка, който е дала Шани. Струята, която изпуска е много фина и въздуха е студен. Преди няколко години взехме овлажнител на Делонги - е не можахме да го ползваме. То е все едно да сложа тенджера с вода на котлона да ври - станаха реки по прозорците и в стаята започна да мирише на мухъл. Изхвърлихме го. При този, който сега ползваме ефекта се усеща по това, че сутрин не преглъщаме трудно - други екстри няма  Laughing. А... всъщност по повърхностите около него се образува много фин бял прах  newsm78. Не знам дали е от йонизатора, или колкото и фина да е струята, все пак от влагата и варовика във водата .....

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз я овлажнявам по бабешкият начин, при отопление с печка в стаята поставям някакъв съд с вода, която от топлото се изпарява и така въздухът се овлажнява.

# 4
  • Мнения: 2 388
Не съм се замисляла даже, че климатика изсушава въздуха. Не съм и забелязвала май.
Но през зимата, сушилникът е неизменен аксесоар в стаята.

# 5
  • Мнения: 2 803
Не съм забелязала климатика да ми изсушава въздуха, ама и аз си доизсушавам прането в стаите.

# 6
  • Мнения: 790
Климатика в режим на отопление не изсушава.



Това не го знаех. Защо е така?

# 7
  • Мнения: 1 732
вкъщи сме с парно и въздуха е много сух.купих си едни пластмасови овлажнители които се закачват на радиаторите и водата се изпарява,а също така използвам и един овлажнител с йонизатор-най евтиния който беше в магазина и ми върши чудесна работа.дано съм ти била полезна.

# 8
  • Мнения: 3 376
Благодаря на всички за отговорите!
Утре ще търся овлажнител,явно това може само да помогне. Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Още един бабешки метод- разгъваш сушилника и мяташ отгоре му намокрен чаршаф или голяма хавлия.
А че климатика не изсушава, не съм съгласна. Не съм наясно с теорията, обаче практиката друго ми говори.

# 10
  • Мнения: 3 376
И на мене практиката с климатика друго ми говори.

В предното ни жилище се отоплявахме с климатик в стаята където спим и поради тази причина решихме в това да сложим такъв само във всекидневната,а в спалнята печка.

И мокри дрехи имам,сушилника е там-не помага Tired

Общи условия

Активация на акаунт