Добър педиатър в 20-то ДКЦ в Красно село?

  • 9 782
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
Можете ли да ми препоръчате добър педиатър в 20-то ДКЦ в Красно село? Наближава терминът ми, а аз отскоро съм в София и нямам към кого да се обърна за препоръка. Благодаря Ви  предварително. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 878
Здравейте мами,
Можете ли да ми препоръчате добър педиатър в 20-то ДКЦ в Красно село? Наближава терминът ми, а аз отскоро съм в София и нямам към кого да се обърна за препоръка. Благодаря Ви  предварително. Simple Smile

д-р Марио Томов:)

# 2
# 3
  • Мнения: 773
А д-р Томов идва ли на домашни посещения при проблеми. бях си избрала него обаче ми казаха, че живее далече и не идва на домашни посещения. сега ми препоръчват д-р Христина Захаринова. била от квартала. вече изпаднах в чудо кого да избера, а пък то си наближава.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 878
ами у нас идваше, още след изписването, после няколко дни след това пак...чак като стана бебока на месец ние го водихме. аз живея до Пирогов, не знам да е стоял въпроса той къде живее, но щом имаш инфо може пък и да не ходи навсякъде.
малко е чешит, обаче е добър доктор и е доста в час:)

# 5
  • Мнения: 773
благадаря много. май ще си ставам при него. вчера като се поразрових само похвали чета за него. пък и нали избора си е мой, тя свеки тука ми налива някакви глупости в главата.

# 6
Алесия, при д-р Томов ли се записа? Какво е впечатлението ти от него до сега и можеш ли да ми дадеш някакви негови координати (как да се свържа с него)? Благодаря предварително.

# 7
  • Мнения: 1 107
В Красно село бих ти препоръчала д-р Краева от медицински център "Алитера-Мед", намира се между Дойран и пазара, от страната на пазара. Центърът е частен, но работи със ЗК и всичко е безплатно. Д-р Краева е младичка, много съвестна, вдига ГСМ-а си по всяко време, ходи на домашни посещения, издава направления за специалисти и при най-малкото съмнение за проблеми, не изписва антибиотици под път и над път - не знам какво повече може да се иска от един педиатър Simple Smile Е, привърженичка е на ранното захранване, но аз не захранвам и досега не е протестирала особено. Работи и в Александровска болница, апропо.
Ако искаш й се обади, запиши си час при нея и просто си поговорете преди да направиш окончателния избор. Тел.: 958 2414

# 8
  • Мнения: 2 978
В Красно село бих ти препоръчала д-р Краева от медицински център "Алитера-Мед", намира се между Дойран и пазара, от страната на пазара. Центърът е частен, но работи със ЗК и всичко е безплатно. Д-р Краева е младичка, много съвестна, вдига ГСМ-а си по всяко време, ходи на домашни посещения, издава направления за специалисти и при най-малкото съмнение за проблеми, не изписва антибиотици под път и над път - не знам какво повече може да се иска от един педиатър Simple Smile Е, привърженичка е на ранното захранване, но аз не захранвам и досега не е протестирала особено. Работи и в Александровска болница, апропо.
Ако искаш й се обади, запиши си час при нея и просто си поговорете преди да направиш окончателния избор. Тел.: 958 2414


Аз също съм чувала много добри отзиви за нея.

# 9
Благодаря ви. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Вече си записах час при нея за другата седмица.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
аз бих препоръчала д-р Илиева
вдига си телефона по всяко време,не изписва антибиотици,дава направления,мила е с децата...

# 11
  • Мнения: 2 978
аз бих препоръчала д-р Илиева
вдига си телефона по всяко време,не изписва антибиотици,дава направления,мила е с децата...

Тук можем да поспорим Naughty

Не с теб де Laughing.. Hug...това, което казвам е по думите на моя позната...
Тя също е много доволна от отношение и т.н....но направление за ортопед (което по мое мнение е много важно) не е дала. Sick

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз водя моя син при д-р Чавдарова, живот и здраве и бебето искам да е при нея. Доволна съм, паснахме си

# 13
И Захаринова и Донка Николова са добри.При Томов е навалица, а това понякога затруднява и него и съм се наслушала това как дава антибиотици.

Общи условия

Активация на акаунт