Котлен камък в ютията, как да се отърва от него?

  • 15 817
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, момичета! Помогнете със съвет как да премахна котлен камък от ютията. Thinking newsm78

# 1
  • Мнения: 1 305
Котленият камък по корпуса ли е или вътре в резервоара за вода?

# 2
  • Мнения: 36
Ако котления камък е в резервоара,тогава има специални прахчета, както и течни препарати,които се разтварят и се изсипват в резервоара

# 3
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз ползвам това:
http://www.perilis.com/preparati/za_otstran_warowik_otlaganiq/pr … r_varovik_big.jpg
Но има и друго много важно нещо,ползвай дестилирана вода или вода за ютия.

# 4
  • София
  • Мнения: 135
Излиза от дупчиците за парата.

# 5
  • Мнения: 36
Ами тогава ще сложиш такъв разтвор в резервоара и ще го прекараш от там-с помощта на кочето за пара и това за вода(в/у марля или тензух или някакво друго парче плат)

# 6
  • Мнения: 411
ако не искаШ да купуваШ препарати,спасението е оцет оста ви го една ноЩ в резервоарана другия ден гладиШ едно старо пар4е на най силното докато свърШи оцета,после про4иства6 с вода докато спре да цапа и си с нова иутия,не оставяй иутията с вода ако не гладиШ.това води до натрупване на котлен камък

# 7
  • Мнения: 36
ако не искаШ да купуваШ препарати,спасението е оцет оста ви го една ноЩ в резервоарана другия ден гладиШ едно старо пар4е на най силното докато свърШи оцета,после про4иства6 с вода докато спре да цапа и си с нова иутия,не оставяй иутията с вода ако не гладиШ.това води до натрупване на котлен камък
Може и това Grinning

# 8
  • Мнения: 790
Моята е стар Мулинекс, на който мъжът ми всеки месец се заканва да разкара, но има функция самопочистване. Оправя се само с вода - падат малки парченца котлен камък.

# 9
  • Мнения: 9 119
в кауфланда има един препарат за ютии само около 3.60 струва адски икономичен италиански DRAGO се казва-бутилка 500мл.
много ьубаво мирише има упътване

# 10
  • София
  • Мнения: 135
Благодаря за съветите момичета! Ще пробвам с препарат, днес така и така ще пазарувам в Кауфланд, ще си взема. newsm10

# 11
  • Мнения: 3 376
Ух,не искам да те очтвайвам,но ако е много отдавна там няма нещо,което да го разкара Confused
Аз опитвах с препарати,оцет,Калгон...нищо не помогна.

Ще следя,моля те сподели за препарата като го пробваш Peace

# 12
  • Попово
  • Мнения: 687
смених си ютия филипс точно поради тази причина, варовика , чистих го или поне опитвах какво ли не, от 2 години (когато смених ютията) ползвам дестилирана вода за гладене и нямам този проблем с налепите Peace

# 13
  • Мнения: 118
Аз лично съсипах ютията с такива прахчета за котлен камък. Не знам какво разложи вътре и колко е имало, но вече няколко месеца продължава да изкачат боклуци и мръсотия от дупките за парата. По-зле стана и сега сме с нова ютия. Старата така и не можах да я изчистя и все цапа понякога.

# 14
  • София
  • Мнения: 135
Момичета препарат не намерих и пробвах с оцет и после водичка. Засега няма котлен камък, явно се отървах от него Praynig. Благодаря на всички за съветите. smile3503

Общи условия

Активация на акаунт