Израел 20

  • 20 283
  • 288
  •   1
Отговори
  • T"A
  • Мнения: 2 515

 Nature Partly Sunny Добре дошли в нашата 20-та поредна тема за Израел!



Линкове към предишните ни теми:


Израел Израел 2  Израел 3 Израел 4
Израел 5  Израел 6  Израел 7 
Израел 8 Израел 9
Израел 10
Израел 11 Израел 12
 Израел 13  Израел 14 Израел 15
Израел 16 Израел 17 Израел 18 Израел 19



 Hug С пожелание за спокойствие и мир! Peace
 Heart Eyes

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да е спокойна и мирна  !
Мента,  bouquet

# 2
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Отличничка!  Grinning Трябва да измислим награда за който се разписва пръв в темата  Party

Да ви поздравя с една песен, която си тананикам цяла сутрин  newsm68


http://uk.youtube.com/watch?v=HHWFO8m7m9o

"Ток преминава през дланите на ръцете ти,
обичай ме леко,
обичай ме с дланите на ръцете си -
така бавно и отчаяно..."

# 3
  • Мнения: 112
Mentha ,  bouquet

Нищо не е толкова успокоително в тези  трудни дни както обещанията  дадени от Бог в  Библията.
Ето някои от тях,
С пожелание и молитва  те да се изпълнят :

  "14. Понеже той е положил в Мене любовта си, казва Господ,
затова ще го избавя;
ще го поставя в безопасност, защото е познал името Ми.
  15. Той ще Ме призове и Аз ще го послушам;
с него ще съм, когато е в бедствие;
ще го избавя и ще го прославя.
  16. Ще го наситя с дългоденствие"
и ще му покажа спасението, което върша.


Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 14:35 от Sarrah

# 4
  • Мнения: 28
Мента newsm74,харесва ми!
Шалом!

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Честита ни нова тема...Надявам се да я изпълним с новини за МИР  Praynig

Ох най-после мога да се разпиша,такъв страх му брах да не поискате аз да направя темата,че нямам идея как става  Embarassed
Аз вече пазара-петъчия го направих мъж ми от 10 часа се мъчи да ме изкара от леглото а аз за първи път от толкова дни насам спах спокойно...
Тали аз незнаех,че си почнала работа пфууууу каква съм забляна....
Момичета знаете ли колко е красиво около мойто село,всичко е зелено,засяли са хората жито и то е поникнало абе красота...аз сега май ще отида да снимам Simple Smile

  bouquet

# 6
  • Мнения: 112


Ох най-после мога да се разпиша,такъв страх му брах да не поискате аз да направя темата,че нямам идея как става  Embarassed


Борянка,признавам ,4е си голям сладур!

# 7
  • Мнения: 1 410
Цитат
Ох най-после мога да се разпиша,такъв страх му брах да не поискате аз да направя темата,че нямам идея как става 
Sunglassesспоко бе ,Бубе,тук не карат никого насила - малииии,толкова ли страшни са мацките в нашата тема ?!Който може го прави.Аз не се слагам да правя темата ,защото така да се каже - тук е друга юрисдикция.

# 8
  • Мнения: 1 745
Ментичка, много хубава темичката такава бляскава, ще се разровя и аз из този сайт...мерси за поздрава  Hug

Пете, чакаме снимки утре от сафарито, Борянка и от теб  Hug

благородно ви завиждам за хубавото време, ние в този сняг и студ излизаме за по час на ден, а пролетта/лятото почти не се застоявахме вкъщи

дано много хубави новини да има в новата темичка  Praynig

# 9
  • Мнения: 720
я да се повея и аз кръшно и плавно до тук ...ох Пете ,Пете  hahaha

Сара  Peace Верни обещания ...

до после  bouquet


Ау Ментичка сега видях хубавия басейн с палмичките .... Heart Eyes от мен имате един танц вътре  Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 15:52 от harriet TJB

# 10
  • Мнения: 51
До обяд се разписвам в старата тема следобяд в новата Simple Smile
Ментова - много шик,многоооо лъскавко  мммммммммммм супере е!

Пете,не нзаех че има,макар мъж ми да ми каза че има много полезни неща,ама като и аз съм като Борянка/не четяща/какво да правя ,мога ли всичко да помня Simple Smile

Мерси за пожеланията!

# 11
  • Мнения: 94
Мента, пак красота е спретнала   bouquet

Мерси за милите думи момичета, камилата и тя не е лоша  Mr. Green

Пете, аз не че съм особено бяла но точно този тен е в резултат от 15 дни излежаване на плажа в Бат Ям и едно целодневно киснене и пържене на Мъртво море, там даже се попрепържих малко
Карол, всякакви съвети, инфо и споделяне на личен опит приемам с огромен интерес и благодарност, така че разказвай за кибуците смело, а и за каквото друго се сетиш също.

Жаки, и нас ни искат цялото семейство та ще водим и бебето и баткото, ако имаш все още спомени от интервюто ще се радвам да споделиш, че ми е голям дерт в момента.
Тали не мислим да увъртаме ни най-малко по време на интервюто ако им хареса, хареса ако не здраве да е !
Мента бавят ни се документите защото бабата на мъжа ми има традиция винаги да оплесква нещата, когато се отнася до използването на тъй сложния и опасен уред наречен факс, та и сега така  Mr. GreenМерси за инфото, което си споделила за твоето интервю и ако не е нахално да попитам защо си ходила няколко пъти?
Ние днес с баткото правихме снежен човек, сняг много обаче гаден един такъв като пясък се разпада та се поозорихме докато го "сглобим", ето ви малко снежни поздрави от нас :
http://snimka.bg/album.php?album_id=328094

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Такаааа аз се прибрах от моята снимко-разходка Simple Smile стигнах до извода момичета,че за рождения ми ден трябва да ми купите кон  hahaha никой не се разхождаше като мен с мотопедче,хората бяха с коне или с колелета та за да не се отличавам от тях и те да ми се смеят вие ще ми влезете в положението и ще ми купите конче Simple SmileНаправила съм снимки за Хариет на лимони Simple Smile,грейпфрути и портокалов цвят(помня,че Ментичка имаше заръка за лимонена снимка Simple Smile )Хората бяха много мили,никой не се разсърди,че някаква руса го снима,махаха ми и се усмихваха.Разбира се нещо трябва да прецака удоволствието ми та точно преди да завия и да вляза в нашия двор един боксер ме атакува аз се оплаших изгасих мотора и ни на пред ни назад...Кучето седи гледа ме и не мърда и аз не мърдам....бавнооо си вадя телефона и званя на мъж ми,той дойде и като един истински рицар спаси частите от които кучето искаше да си вкуси  Flutter
Снимките:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323549&pid=9903122

# 13
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Борянааааа, много съм доволна от снимките  Grinning Ей, такава майка искам да бъда: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9903239  Mr. Green На това му се казва магнив на иврит   Hug А как нямаше някой теб да те снима с мотопедчето, телефона и боксера  Mr. Green

ШоКоЛаД, за камилската снимка да те попитам - снимана е по пътя от Ерусалим към Мъртво море, нали? Ако не се бъркам на този район там му казват аБик'а (долината) и е в Самария  Whistling (Шомрон).

 Wink Grinning

 Arrow Първото интервю беше, когато бях на 19... Не беше точно интервю, а разговор, но като съдържание нямаше разлика. Но тогава нямах толкова мерак да идвам насам, взех си докЮментите и зачезнах.  Mr. Green
След това на 23 год.  отидох на истинското интервю с документите, а после и аз май носих нещо допълнително и случайно се засякох с този от Сохнута, тъкмо му се беше родила внучка...  Simple Smile Имах предвид общия брой срещи, не че всеки път е имало интервю  Peace
Снимките ти са с парола, невидими за нас...

Хариет, това е басейн от хотелите край Мъртво море. Grinning Реших, че снимката излъчва спокойствие и, ако не друго, то с нея да се успокояваме. Тъй че всеки притеснен е поканен да се втренчи в снимката и да диша дълбоко  Mr. Green
Това е, защото пожеланието на Мартина за добри новини, към днешния ден не се реализира  Confused за съжаление...

На неспоменатите поименно - сърдечни поздрави   dancing Flowers Bouquet 55

# 14
  • Мнения: 28
Ех Борянка,наистина е много красиво твоето кътче.А за конете,какво да кажа-ахнах,нямам нищо против да ти подарим кон и мисля,че доста ще ти отива Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт