Млякото и млечните продукти - смъртно опасни?

  • 8 537
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
 Shocked Искам да споделя с вас тази статия  Shocked

http://www.xnetbg.com/new/content/view/585/40/

# 1
  • София
  • Мнения: 932
Не ми се вярва, а самата статия, какво да кажа ...,  то щом и млякото е вредно и месото и то само се казва колко е вредно и неестествено да се яде и какво тогава , да почна да ям листа и трева и корени. Според мен нещата в статията  са пресилени.

# 2
  • Мнения: 9 973
мааалко преувеличено ми се струва Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 5 919
Честно казано, поднесено в този вид, ми се струва, че са пълни глупости.

# 4
  • Мнения: 4 000
Честно казано, поднесено в този вид, ми се струва, че са пълни глупости.

Честно казано, не ми се чете докрай. Струва ми се удачно авторите на такива линкове да правят поне кратко резюме, ако искат да има дискусия, разбира се, а не „О, колко полезна статия” и пр.

# 5
  • Мнения: 2 401
То кво да четеш линк при такова малоумно заглавие.   ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 228
Така е. Прабаба ми ядеше мляко и почина.

# 7
  • Мнения: 2 401
Погледнах го все пак линка, ама хора, та това е статия от сайт посветен на  галактическия контрашпионаж??????
Абе моме, ще ме скъсаш.. Joy

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пълни глупости! Само за информация ще кажа, че бабата и дядото на мъжа ми не оставаха без мляко и млечни продукти - друго можеше и да няма, но мляко задължително трябваше да има. Тя почина на 94 г., а той - на 92. И до последно бяха жизнени и с бистър ум.
Няма-няма, пък изпълзи отнякъде някой си акъл да дава ...  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 479
Галактическия контрашпионаж не може да е шега работа.... Laughing

# 10
  • Мнения: 483
Стилът, начинът по който е написана статията е силно манипулативен, това ми е достатъчно, за да породи у мен съмнение за достоверността й. Имам нужда от много повече информация и различни източници , за да повярвам. Така , че за сега и аз не я приемам на сериозно.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 199
Чела съм и преди такива неща.
Човека не бивало да пие кравешко мляко - бля, бля.
Освен това, наште крави не са като хамериканските.
На американските им дават какви ли не гадости.
Но затова пък им правят педикюр и кола-маска! Mr. Green
Наште може да не са обслужени козметично, ама поне не приемат чак толкова антибиотици и хормони.

# 12
  • Мнения: 4 841
О Б О Ж А В А М   галактическия контрашпионаж...
Адд-нах си линка във фаворитите  4470

# 13
  • София
  • Мнения: 4 005
Пълни глупости! Само за информация ще кажа, че бабата и дядото на мъжа ми не оставаха без мляко и млечни продукти - друго можеше и да няма, но мляко задължително трябваше да има. Тя почина на 94 г., а той - на 92.

Но са починали все пак.  Sad Не лъжат хората, мре се от тва мляко! А вие си говорете, че са глупусти!  Naughty

 Joy Joy Joy

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но са починали все пак.  Sad Не лъжат хората, мре се от тва мляко! А вие си говорете, че са глупусти!  Naughty

 Joy Joy Joy

Ама хич не лъжат, особено тия от галактическия контрашпионаж! Трябва да принтна тази статийка и да я занеса на бабчето, дето живее до нас - и то вече мина 90-те, пък продължава да се дъни с това пусто мляко! Че и "Узо" си пийва вечер към него. И за капак нищо й няма - търчи като кон по цял ден и се не спира.

Общи условия

Активация на акаунт