Търся сироп Кюетюд (Quetude).

  • 4 249
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте!
На моя приятелка препоръчаха този сироп за детенцето и, което тръгна на ясла и оттогава спи много неспокойно, събужда се често и плаче. Но в няколко аптеки са и казали че в момента няма внос и да потърси ако някъде е останал в някоя аптека. Та моята молба е, който има възможност да попита в някоя аптека и ако някой го открие, да ми пише. Сиропа е Кюетюд - флакон от 200 мл. Прилага се при деца над 1 г. при нервност, психодискомфорт, безсъние и тревожност.
Благодаря предварително на всички !  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 919
и аз го издирвах цяло лято-навсякъде ми казват, че е спрян от внос или производство.

# 2
  • Мнения: 1 484
Сигурни  ли сте  ,че  сиропа  действа.На  една  приятелка  момченцето  беше със  същите  симптоми  и си го  беше  взела  ,но  каза  че  няма  промяна.До  колкото  знам  някои  и  го  беше пратил  от Англия.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 78
Както и всяко друго нещо - всичко е индивидуално! При някой действа, при други - не. Това и е препоръчал личният лекар и тя това търси. Ако не подейства (ако го намери изобщо), ще мисли за алтернативи! При две други съседски дечица е имало ефект.

galentinass само във Варна ли го търси или и в други градове?

# 4
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Ние сме го ползвали и бях доволна. Преди седмица питах в София и ми казаха, че няма внос отдавна и да не го търся. В понеделник сме при JP-то и ще питам за алтернативи.

# 5
  • във фурната
  • Мнения: 593
Сиропът е хомеопатичен,но няма внос.Дормикинд е хомеопатичен препарат на Немския Хомеопатичен Съюз за тази цел Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 78
Благодаря, момичета  bouquet!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 617
И аз бях доволна. Ползвала съм го за дъщеря ми. След като тръгна на ясла, периодично или мигаше често, или беше неспокойна, дори си беше нахапала до кръв долната устна...Не съм го търсила скоро, но ще питам.

# 8
  • Мнения: 1 919
Цитат
galentinass само във Варна ли го търси или и в други градове

търсих във варна, бургас, софия и разград при нас действаше сиропа...сега пак не спи ooooh!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 78
galentinass, значи и аз да не се надявам да го открия Rolling Eyes! А ти пробвала ли си Дормикинд ?

# 10
  • Мнения: 1 919
galentinass, значи и аз да не се надявам да го открия Rolling Eyes! А ти пробвала ли си Дормикинд ?

пробвах не действа-ходих на хомеопат вечер преди лягане ми изписа да давам по 5 гранулки на Hyoscyamus niger 1 от съставките на киетюд....
също Chamomilla vulgaris и Kalium Bromatum
ма разлиака не виждам на периоди е, вече 4ти месец е на хомеопатия.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 18:22 от galentinass

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За същите симптоми,които си описала,на сина ми му изписаха Алора,но го дават за деца над 3 годинки.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 78
Ами освен да опитат и те Дормикинд и ако не действа да отиде на хомеопат, че нали там всичко се изписва строго индивидуално!

За същите симптоми,които си описала,на сина ми му изписаха Алора,но го дават за деца над 3 годинки.

Това детенце е на 2 годинки.

# 13
  • Мнения: 1 014
Аз имам неотворена опаковка от сиропа. Купих го, а не се наложи да го ползваме. Срокът на годност, сега видях, е до 3.2009. Ако го искаш - твой е.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 697
намерих онзи ден сиропчето в Санита  Simple Smile
подновявам темата,защото предположиш,че може да помогна на писалите майчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт