видеозон в клиниката на Темелков

  • 3 371
  • 1
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 155
Здравейте, искам да попитам доволни ли сте от д-р Цонев от клиниката на Темелков? или някой да е чувал отзиви за него?
Аз съм бременна в 4 мес. и много исках да си запиша час при д-рБалев, но явно той е непобиваем,
казаха ми, че в 6:30ч сутринта се нареждаж на опашка, клиниката отваря в 8:00ч. и късмет да се запишат имат първите - т.к. в 8:15ч. записването приключва. Аз пробвах по телефон, но естествено беше постоянно заето и ми предложиха д.р Цонев , който работи също там. Кажете ми на -8градуса как да чакам час и половина, това е ужас!
Благодаря предварително за мнения по въпроса!

# 1
  • Мнения: 5
ниа 123 не отивай при друг доктор.Във 13 седмица си правих иследване при което беше нужно да ме видят на триизмерен видеозон.по същата при4ина  аз се доверих на друг "специалист"-др-Кеновска .Трябваше да ми измери нухалната транслуценция във милиметри.Тя от незнание защото изследването било ново ми написа горната възможна граница.това даде отклонение във изследването ми което ми коства много нерви и средства.сутрин водя детето на у4илище и минавам от там.забелязала съм 4е около 7.30 има 4,5 4овека.а те отварят във 8.00.не рискувай да ходиш при "други специалисти".излиза доста по скъпо.Успех ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт