Бели бъбреци?

  • 17 310
  • 9
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Как се готвят бели бъбреци? Моля за вашите рецепти  Praynig

# 1
  • Мнения: 780
Една приятелка ги прави така : изкисва ги , вари ги , след това панира - който ги яде - били перфектни Simple Smile  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 22 867
Може да се сварят и след това леко да се запекат или запържат в масло, с червен пипер и подправки по желание. Наистина са много вкусни.

# 3
  • зад кестените
  • Мнения: 792
Да ,наистина  са  вкусни  ,НО  трябва  да  са  много добре  изкиснати  ипо4итени  от ципите Та зна4и  изкисват се  най малко 3   4аса  като  водата  им се изхвърля  през 4ас.След това  ве4е нарязани  на  хапки се  заливат  с  прясно мляко  и  се  изкисват  още  3  4аса.така миризмата  им се премахва После ве4е леко  се  заваряват ,оцеждат  се много добре  дори  някъде  бях  4ела  4е ги подсушават с кърпа ...Запържваме  си  отденно  4ервен  лук  нарязан на едро  или  дребни лук4ета /цели/  прибавяме  при  тях  бъбреците оваляни  в  брашно  и  ги  пържим  до  готовност.Могат  да се  поднесат  както  с   трушийка  така  и  картофено пюре.   

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А....нали рецептите ви не са за обикновени бъбреци...
аз питам за... ташаци  Embarassed

Иначе обикновени бъбреци веднъж правих- осмърдях си къщата на урина, ужасна гадост и смрад, уж ги киснах....

# 5
  • зад кестените
  • Мнения: 792
моята  рецепта е  то4но  за   ташаци   Embarassed   по4истят  ли  се  и  се   изкиснат  както  трябва  не  миришат  при  комсумация .  Е  при  заваряването  се  отделя  малко  спицифи4на  миризма  но  не  така  гадна  както  при  другите  бъбреци   със  тях  и  аз  съм  се  докарвала  до  този  ред  да  влизам  в  кухнята smile3550 smile3511    със  запушен  нос....

# 6
  • Мнения: 1 283
А....нали рецептите ви не са за обикновени бъбреци...
аз питам за... ташаци  Embarassed

Иначе обикновени бъбреци веднъж правих- осмърдях си къщата на урина, ужасна гадост и смрад, уж ги киснах....
моята  рецепта е  то4но  за   ташаци   Embarassed   по4истят  ли  се  и  се   изкиснат  както  трябва  не  миришат  при  комсумация .  Е  при  заваряването  се  отделя  малко  спицифи4на  миризма  но  не  така  гадна  както  при  другите  бъбреци   със  тях  и  аз  съм  се  докарвала  до  този  ред  да  влизам  в  кухнята smile3550 smile3511    със  запушен  нос....

 #Crazy #Crazy Лелееее, това как го ядете?.Очевидно имам много богато въображение и само като визуализирам картината, ми се повдига. А пък и как го казахте.... hahaha Joyт....и. Знам, че са много силни афродизиаци, ми как не, като са бъкани с хормони.
Eто и пица с въпросните топки

# 7
  • Мнения: 818
Аз туй нещо не мога да го ям  Sick

# 8
  • Мнения: 1 906
Вкъщи баща ми им е майстор   chef
Изкисва ги няколко часа и ги пече на скарата. После ципата се отделя много лесно, пък да си призная става и доста вкусно  Whistling

# 9
  • зад кестените
  • Мнения: 792
Ама наистина  са  вкусни, вярно и аз  бях негативно  настроена   към  въпросните  бъбре4ета   и  си  мислех  4е  подобно  нещо  никога  няма да  опитам  ,  докато  веднъж на  гости  без  да  зная  го  ядох  и  4ак  когато си  изядох  вси4ко  попитах  какво е   и  #Crazy  така  ве4е  съм  им  по4итател   Peace

Общи условия

Активация на акаунт