Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте на всички!
Само едно кратко въпросче - има ли значение дали витамините се дават сутрин или вечер?
до сега смятах, че не е от кай знае какво значение, но една позната спори с мен и твърди, че е по-добре сутрин. Е съгласна съм, ама дали е фатално, че съм ги давала до сега вечер?

# 1
  • София
  • Мнения: 242
Според педиатърката от ЛКК, ако се дават вечер, витамините възбуждат много децата. Затова ми препоръча да ги давам сутрин.

# 2
  • Мнения: 290
И на мен ми препоръчаха витамини да се дават сутрин.Но според мен не фатално,ако някой път ги дадеш вечер.

# 3
  • Мнения: 4 290
Сутрин се дават витамини. Ако забравиш, по-добре на обяд, отколкото вечер.

# 4
  • Мнения: 1 919
Аз ги давам сутрин.

# 5
  • Мнения: 959
И аз, знам, че се дават сутрин.
Най късно до 16.00 часа...

# 6
  • Мнения: 5 393
И аз знам, че се дават сутрин или през деня принципно, а не вечер(точно заради възбуждането) Но аз обикновенно забравям или много бързам сутрин и давам на Иво сиропа вечер. Не му влияе отрицателно.

# 7
  • Мнения: 1 273
И аз знам, че се дават сутрин и така и правя. Но ако ме попиташ защо- не мога да отговоря. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 999
Честно казано, не съм се замисляла. Може би има връзка със състоянито на покой и състояние на активност на организма. Възможно е да има връзка с начина на усвояване в зависимост от това дали спят или са будни децата.
Но и аз давам винаги сутрин.

# 9
  • Мнения: 1 554
аз давам сутрин на гладно Peace

# 10
  • Мнения: 4 406
научих нещо ново аз. винаги съм давала витамините сутрин.

# 11
  • Мнения: 1 237
И аз винаги съм ги давала сутрин.

# 12
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз давам сутрин и вечер Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 185
Не е фатално, просто възбуждат и може да направят съня неспокоен!

# 14
  • Мнения: 96
Благодаря ви много! Явно съм била доста заблудена, но на листовката нищо не пише, а аз за пръв път и давам витамини. Дъщеричката ми никога не е боледувала много и докторката не ми препоръчваше да и давам каквото и да е - стига да си яде плодове. Но напоследък нищо не яде и затова ги почнах. Ще давам вече сутрин, щото като се замисля, наистина малко се превъзбужда и много късно си ляга. Е, дали е това - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт