Мамчета помагайте-моля!FINGERBOARD!?!?

  • 2 656
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Моят синковец ми поръча за рожденият си ден такова нещо,а аз идея си нямам от къде да го търся.Това е някакъв скеитборт-но за пръсти... Shocked
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 60
Забравих да пиша че става въпрос за София Embarassed!

# 2
Провери по скейтърските магазини- трябва да има.Не са много скъпи- 15-17 лева с отверчица и резервни части.

# 3
  • Мнения: 40
ааааааа чух за тия нещица....май били много зарибяващи за хлапетата...имало си цяла технология/техника или както там му казват за игра с тях...даже скоро се шегувахме с приятелката, която ми каза за тях, че хлапетата ще си имат нова и интересна игра по време на учебния час Joy Край на досадните уроци (шегувам се разбира се, дано някое хлапе не чете този пост...)Тя спомена, че в момента май ги нямало, но на пролет щели да ги получават в Хиполенд - някакви оригинални, щото имало и ментета Thinking

# 4
ami po princip 1 istenski fingerboard struva okolo 60 leva, ima evtini kakto kazaxte po gore po 15/17 leva nooooo na 2-riq den se 4upqt Stuck Out Tongue magazin za sofiqqqq hmm Grinning 4ek da pomislq - http://www.eshop-gorgona.com/ # http://911.bg/a2/offers.asp?p=2573200&parent=4941 - skype mi e aaaaazzzzz13 pi6ete ako imate nqkvi vaprosi

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 50
Фингърборди продават в магазин "На черно", ул.Иван Вазов /поне на тази мисля че беше/, в прасечките около Мохито. Успех!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 311
В неделя и ние издирвахме такова чудо. На Хан Аспарух като тръгнеш от Раковски към Витошка на 20-ина метра от ъгъла, от дясната страна на улицата има магазин за скейтборди и т.н.
Там фингърбордите бяха по 15-16 лева, имаше даже и рампи за тях - ~70 лв.

В интерес на истината в Марсел има по 4 лв. и аз поне не намерих никаква разлика в изработката между техните и скъпите. Освен това и в Хиполенд имало, но по 10 лева, но там не съм ходила.

# 7
da kazaxte dano da nego chete nqkoe xlape no az sam si edno ot tqx. :twisted:vbesqvat me xora koito vikat che sa tapi zashtoto si e mnogo zaribqvashto.Az sam ot sevlievo znaete za xorata koito me vbesqvat #Cussing out #2gunfire smile3513 smile3513 smile3513 smile3512 smile3514 newsm61 Rage Rage Banghead  comp03 #Sniper ignore2 ban ban ban ban ban newsm34 newsm34  umnikuu argue argue argue argue  ruporuu #Onfire Confounded newsm77

# 8
  • София
  • Мнения: 558
Магазин CORPORIDE
ул. Хан Аспарух №53
тел: 0899 / 948181 

И в Джъмбо.

# 9
  • Мнения: 1 685
Магазин CORPORIDE
ул. Хан Аспарух №53
тел: 0899 / 948181  
Този магазин май е най-известния в София за фингърборди.Винаги имат.Моите синове има 3 от тези които продават там.Играят с тях вече няколко месеца и не са се счупили досега.Не давай повече от 20 лв. за това.
Лелеее, ама тя темата е доста стара.На детето сигурно му е омръзнал вече фингърборда.

# 10
Зна4и можеш да поръчаш или да купиш от горгона (незнам дали има ж софия)
Ето и линк http://www.eshop-gorgona.com/catalog/index.php?cPath=33_64_124
Дано синът ти да хареса подаръка. Wink Wink Wink Wink

# 11
  • Мнения: 0
аз купих за 10лв - един брой плюс отверка и комплект колелца...

Общи условия

Активация на акаунт