За кола маска на мишниците??? :( :( :(

  • 3 518
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Taкам, имам един малък прблем с космите.Навсякъде съм свикнала да си ги махам по ефективен начин за мене, но само на мишниците ги махам с бръснача, което ме дразни, защото лятото през ден трябва да ги махам.Станали са ми много дебели космите на мишниците и ме е страх да ги махна с епилатор, защото преди 2-3 месеца се престраших с епилатора. Махнах ги  и  сяка мишница по поливината, защото епилатора ми няма ралични глави и не достигах навскъде, и докато ги махах почти нямаше болка, но като ги махнах цял ден мме боляха зверски ма кар, че им слагах крем  Rolling Eyes И за това се отказах от варианта епилатор и остава кола маска.Но има ли някой който си е правил кола маска точно на мишниците и да ми обясни нещо за да ен сгреша пак.И то аз поне съм запозната с кола маската защото я използвам от доста време за триъглника.Е кажете как да се науча да я използвам и  на мишниците?

# 1
  • Мнения: 2 229
...И то аз поне съм запозната с кола маската защото я използвам от доста време за триъглника.Е кажете как да се науча да я използвам и  на мишниците?

По същия начин. Peace
Ако те е страх, отиди на козметичка първият път, след това сама.

# 2
  • Мнения: 131
...И то аз поне съм запозната с кола маската защото я използвам от доста време за триъглника.Е кажете как да се науча да я използвам и  на мишниците?

По същия начин. Peace
Ако те е страх, отиди на козметичка първият път, след това сама.
Да, но някъкви пепоръчки-цялата мишница на един път ли или на порции, да мажа ли после с нещо?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз си ги махам или с епилатора или кола.На един път махаш и готово,после слагаш топоцин или сулфатиацол.(аз слагам винаги от първото).

# 4
  • Мнения: 33
На мен ми звучи страшно с кола маска....На два пъти пробвах с епилатора и ми защипваше кожата....направих си 3 процедури с лазер и са много по-малко., но всичко е много индивидуално

# 5
  • Мнения: 752
Дълги години и аз ги бръснех там. Но започнах с епилатора и вече съм много доволна. първите пъти наистина много болеше, но постепенно космите станаха по-меки и тънки и не болеше вече. Сега след близо 5 години само с епилатор наистина се разредиха и омекнаха и вече въобще не ме боли.

# 6
  • Мнения: 2 388
Може и с пинсета. Стига да имаш нерви.

# 7
  • София
  • Мнения: 973
И аз така с епилатор...отначало ме болеше, но после свикнах и сега съм много доволна  Simple Smile Обикновенно след това се мажа с някакъв крем. Космите там ми оредяха и са едни малки и тънки. Пробвай пак с епилатор, ако успееш да издържиш болката няколко пъти после ще привикнеш  Peace

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз на миШниците работя с брьснача,все си мисля ,че няма да издьржа на болката с кола или епилатор.
Сравнена с колата или епилатора на триьгьлника,кое е по=болезнено,триьгьлника или миШниците?
Чудя се дали да не пробвам и аз с епилатора.....

# 9
  • Мнения: 752
Аз на миШниците работя с брьснача,все си мисля ,че няма да издьржа на болката с кола или епилатор.
Сравнена с колата или епилатора на триьгьлника,кое е по=болезнено,триьгьлника или миШниците?
Чудя се дали да не пробвам и аз с епилатора.....
лично аз триъгълника не го издържам с епилатора - ужасно ме боли. Там ходя на кола. Но пък мишниците си ги издържам с епилатора.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 711
Аз и двете ги правя с кола влизо 3 години ве4е ,мен ли4но на триъгълника пове4е ме боли но не е болка за умиране

# 11
  • София
  • Мнения: 901
И аз съм с епилатор на подмишниците, въпреки че не стои гладко много дълго време, но... не знам защо след 2 3 дни започват пак да растат  Cry #2gunfire При вас по колко дни са ви гладки подмишниците след епилатор? И да попитам с какви кремчета се мажете, аз не се бях сетила, но предполагам е хубаво след такава процедура да се успокои кожата!  Peace

# 12
  • Мнения: 81
На триъгълника боли повече,просто има повече нервни окончания там. Whistling Правило е.
Свиква се и с кола,и с епилатор,обаче след поне три третирания.
                                    ***
Според мен е по-добре да отидеш на козметик първия път.
Поне ще видиш отстрани как става,за да нямаш инциденти. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 229
И аз съм с епилатор на подмишниците, въпреки че не стои гладко много дълго време, но... не знам защо след 2 3 дни започват пак да растат  Cry #2gunfire При вас по колко дни са ви гладки подмишниците след епилатор? И да попитам с какви кремчета се мажете, аз не се бях сетила, но предполагам е хубаво след такава процедура да се успокои кожата!  Peace

Абсолютно гладки - макс 2 дни. И после тук-там се появява някое косъмче. Но аз съм трагичен случай, след повече от 7 години епилатор, са си все същите - нито по-тънки, нито оредели. Епилаторът не ги къса със сигурност.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 692
Първия път върви на козметик, после си прецени дали сама можеш да се справиш.

Общи условия

Активация на акаунт