Добър лицево челен хирург в Бургас?

  • 8 569
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Първо да уточня: пиша през регистрацията на приятелката ми. Тя ме предупреди да съм много внимателен с правописа и Правилното ползване на форума. Ще се постарая, но моля да ме извините ако допусна грешки:))))

Въпроса ми е следния.

Трябва ми добър лицево челен хирург в Бургас. Става въпрос за проблем с болен зъб.
Преди няколко дни майка ми е ходила при хирург в стоматологията. Той й е казал следното(цитирам целия разговор):
- Какъв ти е проблема(лекар)
- Проблема ми е, че ме боли.(майка ми)
- Вадене на зъб: 60 лева, При нужда операция: от 300 лева нагоре.(лекар)
- Колко да й взема(сестра)
- 25 лева.(лекар)

Това е целия преглед. Всичко казано в стаята. Направо не мога да си го представя. Няма "Добър ден", "Довиждане", няма обяснение, съвет, НЯМА ЧОВЕЧНОСТ. А щях да забравя: майка си е отворила устата и лекарят е хвърлил много бърз поглед на снимката. Тотално сме разочаровани.

Моля ви ако някой знае добър специалист в града, който има поне малко човечност в себе си, да ни посъветва.

ПС: май ще се наложи да ходим до Варна или Сливен.
ПС: как може да такива хора въобще да работят като лекари.

Поздрави

# 1
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Не знам дали не се включвам късно вече  Hug

Относно гореописания проблем, може да се обърнете за консултация/лечение и към Д-р Радев  Peace /стига да не се окаже той въпросния хирург за който пишете  Rolling Eyes, въпреки че малко вероятно ми се струва  newsm78/
Д-р Радев е стоматолог, /специализираше лицево-челюстна хирургия в  Пловдив /все още поне до февруари  миналата година/ , отделно тук работи в същото Отделение към ОРБ  Peace
Ходила съм при него само на частно, в ІІІта Поликлиника, на Івия етаж ...Винаги е бил изключително внимателен ... и поне по мое отношение страхотно търпелив /имам непоносимост от зъболекари  Mr. Green/
Ето и телефони за връзка: 0888 973643 м стацианарен /за записване на час/: 820138

П.П. Преди време тогавашната ми зъболекарка ме изпрати при него, когато се наложи да вади един от мъдреците ми  Rolling Eyes ... Мой приятел също миналата година пак към него го бяха насочили за счупен мъдрец или нещо подобно  newsm78

Дано успея да помогна навреме  Hug

# 2
  • Мнения: 375
Благодаря много за отговора,  проблема се реши и то в положителна посока! Още веднъж Благодаря за отзивчивостта   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт