АМ - до кога?

  • 847
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Мамчета, кога е времето да спрем с АМ? Малката ще стане след десетина дена на 1 годинка (да ми е жива и здрава), не пие адаптирано мляко, отдавна отказа шишето, но все гледам да го мешам в другите и яденета... Но до кога? Иначе кисело мляко си яде с голямо удоволствие, само с лъжичка.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Можеш и да го спреш вече,щом си хапва други млечни продукти.Моята дъщеря още си го пие,но пък не обича други млечни.

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Моята дъщеря на 10м. ми отказа АМ, като въобще не искаше да пие никакво мляко.
наблягах на обезсоленото сирене и др. млечни продукти.
Едва преди 2 месеца (когато тръгна на ясла) започна с охота да пие и прясно и кисело мляко.

# 3
  • Мнения: 476
Ами докато иска. Моя син си го търси вечер, а от няколко дни и сутрин към 6 (заради зъбките е този момент). Ако не го откаже смятам до  2,5 -3 год.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 062
Колкото може, по-дълго време, давай според мен. След, като не желае да го пие, слагай в яденето (когато е подходящо, разбира се). Детето ми е на 1г.5м., все още всяка вечер си пие по 250мл. Нестле Джуниър.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
АМ давах до 1г 6м

# 6
  • Мнения: 9 973
можеш да го спреш

# 7
  • Мнения: 27 524
Е, като го отказва има ли значение докога  Grinning По принцип е докогато иска детето - до 3 е ок, че и след това. Но като не иска и приема други млечни - няма проблем. Синът ми също го отказа на година и половина и сега е само на кисело  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 5 718
Моят син (2г и 5м) е пристрастен направо.  ooooh! Не го виждам скоро да се откаже.
Иначе познавам доста деца, които не пият вече и си карат на кисело  Peace

# 9
  • Мнения: 4 433
До като иска.
Алекс спря на година и три месеца,защото почна да вечеря стабилно.

# 10
  • Мнения: 22 343
Дъщеря ми все още пие АМ. Сутрин и вечер, вече намали количеството сутрин, изпива около 100мл, но вечер понякога си изпива и 200мл преди да спи.
Иначе си обядва и вечеря нормално. Закуската понякога я редувам, една сутрин АМ с нещо малко след това, един път закуска - принцеси, някоя пастичка, кекс, макарони.

# 11
  • Мнения: 245
Колкото по дълго се пие АМ, толкова по- добре, малкия го отказа на 11м., не искаше шише изобщо, но поне сeга яде млечни продукти без проблем. В началото като се отказа много се притесних, защото до 1г.6м. не искаше и да чува за млечни продукти, но сега вече сме добре.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз давах до година и шест месеца, че и по късно май си пийваше вечер АМ. Даваш докато детето иска.

Общи условия

Активация на акаунт