Нормално ли е това според вас. Трябва ли да се притеснявам?

  • 3 161
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Напоследък се улавям че през умът ми минават разни мисли за насилие и се притеснявам да не би да ми става нещо.
Иска ми се например да имам танк и да тръгна с него по улиците. Искам да мачкам всички коли спряли на средата на платното и пуснали аварийните светлини и идиотите които ги управляват отишли да пият кафе. Искам с танка на тръгна по тротоара и да мачкам всички спрели на средата на тротоара и не оставили място за хората да минават. Искам с танка да си карам по улицата и да смачкам поредния идиот който ми отнема предимството на кръстовището или минава на червено.
Искам да имам пушка с оптически мерник и да застрелям 5-6 ненормални домакини, които всяка неделя в 7 ч. сутринтта изкарват персийските килими на терасата на отсрещния блок и започват да блъскат по тях с едни големи тупалки и така поне един час здраво блъскате и тупане по килимите.
Искам да имам пистолет и да застрелям всяко куче, помияр или не, което е пуснато в парка без каишка и намордник и лае и скача по хората които минават кротко по алеята на парка.

Страх ме е от тези мисли за насилие които ми минават през главата. На вас понякога минават ли ви такива мисли или само при мен е така. Може би трябва да отида на доктор да се прегледам. Психотерапевт може би. И без това дещовиди каза че съм бил патологичен, клиничен случай и явно се побърквам вече... Не е нормално сигурно на човек да му минават такива мисли за насилие през главата. Нали трябва да се мисли позитивно... Ужас

# 1
  • Мнения: 8 999
Нормално е. Само че аз предпочитам миномет и фадрома. По-елегантни са някак си.

# 2
  • Мнения: 2 375
Започни да спортуваш. Невероятно е колко разтоварва психически!
Ако не помага се запиши във военните и готово.

# 3
  • Мнения: 9 814
Бум-бум-бум ще си купя автомааат......
Нормално е Боре, и на мене ми минават такива мисли...., а уж не съм агресивна.
Да взема да ида на психоаналитик?! newsm78

# 4
  • Мнения: 2 082
отиди да живееш на село.мога и да ти препоръчам някое по-тихо до ст.загора.цял ден ще се ослушваш дали ще мине кола...  Mr. Green

и мен ме дразнят тези неща-в последните една,две години градът стана ужасен...ама има и по-лошо-я виж какво е в софия  ooooh!

# 5
  • Мнения: 320
Обстановката, в която живеем е ненормална, ние сме си много добре. Човек трупа, трупа негативи, и накрая му избиват балансите. Според мен е нормално. Иначе психиатриите няма да ни насмогват.

# 6
  • Мнения: 81
Удивително, че танка се повтаря... Само дето аз освен, че бих мачкал, бих вкарал и оръдието в действие... ще паднат фойерверки.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Направи си тест за бременност. Може да е от хормоните...

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вярно че имаше такъв случай на един с танк ...
а имаше един с едно бронирано камацу дето унищожи завода на една фирма която го прецакала да му вземе имота за да разшири завода си ...
нормален си борка ....

# 9
  • Мнения: 3 447
Мисля, че си готов за мод  Peace
По темата - минават ми, и то не отскоро, т.е. и аз съм готова за мод.

# 10
  • Мнения: 3 576
Нормално е.
Днес тъкмо четох статия за жертвите на агресивни кучета и такъв яд почуствах, прииска ми се да взема пистолет и да трепя наред, всичко което не е вързано......

http://www.bgnet.info/index.php?option=com_content&task=view … 746&Itemid=37

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 13:47 от Nadia79

# 11
  • Мнения: 1 492
Един мой познат иска да е камикадзе в парламента.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
Нормално е.
Днес тъкмо четох статия за жертвите на агресивни кучета и такъв яд почуствах, прииска ми се да взема пистолет и да трепя наред, всичко което не е вързано......
Това за агресията към кучетата ми е познато.Преди две години ме нападнаха глутница кучета до блока.Слава на Бога ми се размина без ухапвания,НО......
вечерта ,като си легнах не можах да заспя и през цялото време ми минаваха разни мисли от рода как е най-добре да ги отровя ли  или нещо по-гадно да измисля.
Сега очаквам гневни съфорумки да ми пратят ето този емотикон ... #2gunfire.....
Ама да си споделя аз и да успокоя Борето,че има посестрима по  мисли Mr. Green
Мисля,че  всеки човек изпадал в подобни ситуации му мунават разни мисли.
Аз пък мисля,че съм готова за мод на някой от подфорумите за домашни любимци Mr. Green

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Един мой познат иска да е камикадзе в парламента.

ако е сериозен да потърся тротил?

# 14
  • Мнения: 1 492
Не ща да го жертвам. Трябват поне трима-четирима последователно, за да има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт