проблем с кожата

  • 1 077
  • 2
  •   1
Отговори
3дравейте.Нова съм тук,казвам се Мина и съм на 18.Да се представя.Значи аз съм направо дебела,какви ли не режими на хранене (глад) и тренировки съм пробвала ама мама му д***нищо не става.....Или съм сваляла най-мн 15,което за мен си е много малко,и после пак съм ги качвала.....искам да ми дадете идеи как най-бързо да отслабна с над-20кг,и още 1 проблем.3начи  кожата м/у краката на бедрата ми е заприличила на нищо....потъмняла е,олющила се е на места ,даже на едното бедро,и само се претрива и ме боли....лекувам я мия се със лайка и още някв'a отвара смесени 2-те,и после на сухо се мажа с Imazol Pate. Горе-долу минава,ама знам,че няма да стане бързо,и за да не ми се получава пак трябва много да отслабна,и за това искам по най-бързият начин,защото ми е спешно......искам и да потвърдите с тези отвари и това лекарство дали ще се оправя напълно и какво да правя още?Аз попринцип съм с адски чувствителна кожа,отделно имам и астма...не в напреднал стадии,но все пак имам.....например миналата година по физическо,като трябваше да тичам  и да покривам нормативите казал на проклетия даскал,че НЕ мога и му казах,кви ще са последствията...ама той ми каза,че трябва...направих ги.И после даже той се изплаши толко бях посиняла,че трябва мед.сестрата да ми дава да душа спирт,че да се  свестя...и така.Ако ми каже как да се оправя и отслаблна,ще съм ви много,много благодарна Hug  bouquet Grinning

# 1
Еееее  CryCryCry  :cry защо никой не ми тговаря,a има толкова много хора online.... Sad Cry

# 2
  • Мнения: 5 760
Този форум мисля, че не е за Вашите пробелеми, но е добре да се обърнете за подходящ режим на хранене към д-р Байлова и към лекар специалист по астмите.

Общи условия

Активация на акаунт