До гуша ми дойде от всичко това..

  • 1 351
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте!
Сядам и веднага да ви пиша...Та кой друг по добре ще ме разбере.
Ето ме на..цъфнах както казват хората.
Започнах да пия Дуфастон на 1ви декември.Уж проблеми нямам(само да ми удължи лутеална фаза).На 28ми си ми дойде(обилен мензис).Е,днес 14ти ден ми е И МИ ДОЙДЕ ОТНОВО.Това пък и без дуфастона не ми се беше случвало!чак в понеделник съм на лекар-май ще ми правят изледвания...или да го сменям?А като си представя колко скандали с моя мъж имахме ...че сигорно съм овулация.."Давай секс да правим"или "Ти искаш ли или НЕ?"Абе пълна лудница.
Случвало ли ви се е подобно нещо?До преди да забременея нямах проблем с нищо.След ужасния аборт всичко ми се обърка!Полудявам!
Моля ви пишете ми.
      Целувки Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 521
 newsm78

Тава да не е някакъв ефект на дуфастона, за който лекарите не знаят?

Лятото пих дуфастон за да си отложа менстр с няколко дни поради командировка, дойде ми на 2-я ден след последното хапче - малко по-обилен, но не нещо трагично.

Доктора ми каза да го пия спокойно, няма странични ефекти.

ОБАЧЕ - на следващия месец ми дойде на 13-я ден като при теб.

# 2
пила съм с години дуфастон и не съм имала проблеми освен, че леко напълнях. но всеки организъм е различен, затова се консултира с доктора си. той най-добре щи ти отговори на притесненията. Peace

# 3
  • Мнения: 60
Ох,Привет от мен.
Алфа Бета,нормализирали ти се менструацията след това идва не 13ти?Защото аз нямам намерение повече да го пия Дуфастона,не и след доказана овулация.В събота когато ми дойде(10.01.2009)се обадих веднага на док и му казвам че трябва да си направя изледвания и той ми отговори:Добре! Можете ли да си представите?Аз му казам какво да прави!  ShockedНяма повече да стъпя при него. Close
И още нещо,менструацията ми продължава.В интерес на истината,не ми се вижда като мензис това което тече от мен.Ясна и чиста кръв вече 6дена!Както и да е,колкото повече мисля за това,толкова повече ми идва да се гръмна..все нещо ново..то първо не идва проклетницата,та после няма спиране..а какви овулации??Всичко ми е  #Cussing out Sick #2gunfire  ок,сладурчета,ако имате коментар пишете ми..Цунки от мен!

Общи условия

Активация на акаунт