спешно помощ за количка :)

  • 3 583
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Мерси за забележката! Blush Здравейте!Нова съм във форума и имам един належащ проблем-бебшката количка  newsm78 Очакваме малката да се роди в началото на февруари,а още не сме се спрели  в избора си на количка.За сега клоня към Bertoni Carrera,независимо че четох темата за нея и видях че няма мн добри отзиви.проблемат е че мъжът ми и аз сме малко височки  Wink а и 2 коша на тази количка са сравнително по високо от другите.Ако може да напи6е мнения и препоръки за количка,независимо от марката  Simple SmileЕдинственото ми оточнение е да не епо скъпа от 500 лв Praynig

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 18:51 от MaMa Tegu

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 696
Пусни си темата на кирилица, така едва ли някой ще ти отговори  Peace

# 2
  • Мнения: 666
 Tiredмоля пишете че не остана време  Sad

# 3
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=3-тук разгледала ли си , аз ако си купувам сега количка бих заложила на добра марка втора употреба.Смених 5 колички с малката/не защото им имаше нещо, а защото исках да повозя дребка в различни/ и само първата беше нова.
Сега видях че си харесала триколка аз не съм им фен и не съм ползвала такава, не мога да помогна със съвет.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
НАй-добре отиди до някой магазин и ги празгледай на място, като си кажеш изискванията продавачите ще ти помогнат. Аз имам триколка и ми харесват повече от другите. Но това си е въпрос на лично предпочитание. В итнернет пусни една търсачка и ще можеш да разгледаш хиляди колички. Ако все пак искаш помощ, виж на първо време тук http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3 има доста марки.
И леко раждане.

# 5
  • Мнения: 666
мерси Stanislava_ за сайта,наистина е добър Simple Smileти с каква триколка си и смяташ ли че те са по стабилни от четириколките.Във всички магазини ми казват че няма от какво да се притеснявам за триколка..от преобръщане или нещо от този род...аз обаче сериозно се притеснявам че още не съм си избрала окончателно количка  Tired а за интернет от толкова мн гледане май повече се обърквам #Crazy Crazy Simple Smile

п.с. newsm17 дано наистина да мине добре разждането,че не остана време и почвам сериозно да се притеснявам  Neutral Face

# 6
  • Мнения: 4 428
За триколките тези неща с обръщането и т.н. са мит, който се е наложил най-вече от лошите модели триколки на евтините китайски марки.
Аз имах 4четириколки и сега съм с триколка. Много по-удобна се оказа  Peace Но, за да ти е удобна и стабилна, трябва да е направена добре.
Макар, че си мисля, че новите модели триколки и на по-евтините марки вече ги поизпипват повече. Доста отдавна беше времето, когато четях мнения за тези обръщаници на триколки. Сега вече не  Peace

Аз да ти кажа бих те посъветвала да погледнеш количките на Кенгуру. Те са най-добри от количките на по-сносни цени  Peace

Аз лично, ако трябваше сега да си избирам количка за новородено бебе /независимо от сезона/, бих си взела тази
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1451
Има си покривало за крачетата. Като сложиш и едно зимно чувалче си става чудна количка за зимата  Peace Но мисля, че в Пигис Хаус беше на малко по-добра цена  Rolling Eyes Попринцип в Кикиморско царство цените са завишени  Money Понякога не с малко.

Други хубави колички о/о 500лв мога да ти препоръчам да погледнеш на Премама и Мадъркеър  Peace Там имат хубави модели комбинация между количка и кошница за първите 2-3месеца, когато ще е и по-студено  Peace
Нещо, като ей това Чико, което между другото също не е лошо
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3971

Леко раждане и здраво бебче  Grinning
Не се шашкай, ще се справиш  Grinning Няма къде да ходиш  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 666
Количката на чико наистина е хубава,трябва да поразпитам за нея в магазините.Единственото нещо заради което още не мога да си избера количка е ,че и аз и таткото сме по 180 високи  и косур smile3502 и всички колички ни идват с ниски кошчета  ooooh!
Имам наблюдения че на Quiny  са по височки,но и по скъпички Moneyа около бебчо хич да не е доста се охарчихме Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 4 428
Ами да ти кажа с тези сантиметри е нормално да са ти ниски повечето кошове  Wink То попринцип кошовете са си стандартнии на едно ниво. Дори да се регулира дръжката, коша си седи на едно ниво. Така, че ще трябва да се понавеждаш, няма как  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 427
Каквото и да избереш- такива пари за Бертони не си заслужава Naughty На Кенгуру има някои подходящи модели, а наистина в Продавалника можеш да намериш страхотни неща,съвсем запазени и на добри цени.Ако не те притеснява количката ти да не е чисто нова,разбира се.Моите и двете колички са ми от Продавалника.Във Варна,най-много модели накуп има в Образцов дом.



# 10
  • Мнения: 666
За кошовете съм съгласна за повечето колички,затова съм се спряла на карера-та на бертони(зимния кош е малко по вдигнат от др),а ина4е на кенгару я има почти същата newsm78 За сега всичките ми познати ми казват че бертони не си заслужава,обаче мн ми харесва количката  smile3506 А за сайта "Продавалника" наистина има хубави работи,обаче мъжа ми държи да е чисто нова..уффф писна ми с тез колички  smile3514 що съм расла толкова?! Sick #Crazy

# 11
  • Мнения: 4 428
Еми, като ти казват всички, че не си заслужват Бертони, сигурно има защо  Mr. Green

Те копират модел на АВС Дизайн
http://www.abc-design.de/display.php?oid=10&m_product_id=390 … ;m_view=desc&
Като толкова ти харесва количката, взем си оригинала. Но ще трябва да се бракнеш още малко  Wink

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
мерси Stanislava_ за сайта,наистина е добър Simple Smileти с каква триколка си и смяташ ли че те са по стабилни от четириколките.Във всички магазини ми казват че няма от какво да се притеснявам за триколка..от преобръщане или нещо от този род...аз обаче сериозно се притеснявам че още не съм си избрала окончателно количка Tired а за интернет от толкова мн гледане май повече се обърквам #Crazy Crazy Simple Smile

п.с. newsm17 дано наистина да мине добре разждането,че не остана време и почвам сериозно да се притеснявам Neutral Face
Аз съм с ПегПерего, ама е доста по-скъпа и за това не те насочих натам. Но такова нещо, че триколките са нестабълни няма, напротив, по маневрени са и са по удобни за асансьори, по стълби и т.н.
А колкото да проблема с височината има модели, на които дръжката се регулира на височина. Моята е такава и си има разлика от 25 сантиметра, което си е много. Сигурно и други марки имат такава опция

# 13
  • Мнения: 666
АХххах тази количка на АБС дизайн е абсолютно същата  Simple Smile аз проверих в интернет-а и цената и е около 850лв..доста добре при положение че марката е страхотна.До сега разглеждах един сайт за колички и мн ми хареса Chipolino PERFECTA Green 2009 - http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/6952
ако някой има наблюдения да пише  Whistling

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Тази видя ли я. аз съм я виждала и на живо изглежда стабилна. И е с регулираща се дръжка. Има и кош за новородено зимен, а тази която ти си посочила май няма. Виж ако искаш http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1356

Общи условия

Активация на акаунт