Мнението ви за 3Д видеозона

  • 5 727
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Правили ли сте си преглед с 3Д видеозон?Чувала съм,че могат да  установят много от болестите,без да се правят изледвание Thinking(разбира се при съмнение се правят такива)Може ли да ми навреди този видеозон?Искам да мина такъв преглед,но се притесняявам,защото не съм запзната с него newsm78.

# 1
  • Мнения: 7 723
Да, наистина може.
Всичко се вижда.
Виждат се всички органи, как функционират и т.н...
Дори притока на кръвта по пъпната връв може да се проследи.
Няма смисъл, обаче да ходиш на такъв преглед,
преди двайстата седмица на бремеността.

...а дали вреди....? newsm78
Не знам на някой да му е навредило с квото и да било.
Не и повече от обикновен ехограф.

# 2
  • Мнения: 1 045
видеозона не е рентген така че няма да ти навреди.Ако е добър АГ може да диагностицира много неща и на обикновен.Но на 3Д бебето се вижда толкова добре че и за такива като нас ни става ясно кое какво е.Дори започваш да оприличаваш бебето на някой.Иди ще ти е от полза и е супер интересно.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Колкото може да ти навреди радиото, толкова ще ти навреди и ехографа. Ходила съм на 3Д, супер е Wink. Прегледът за малформации на бебето се нарича фетална морфология и е хубаво да я направиш.

# 4
  • Мнения: 6 713
Не, не вреди.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ако имаш възможност хубаво е да отидеш. Мисля, че беше в 14г.с. и 21г.с. е най-добре. Доколкото имам информация не е вреден. В интернет има доста информация, ако не си търсила можеш да прочетеш това http://www.ladypill.com/advice.php?cat_id=133 има обяснени някои по-важни неща.

# 6
  • Мнения: 1 054
Според мен въобще не е вреден, аз лично нямам търпение да отида  Peace
Феталната морфология, за която говорят момичетата (откриването на болестите, както ти го нарече) се прави на 2Д обаче  Peace

# 7
  • Мнения: 31
Благодаря ви момичета.Не бях влизала в сайта и сега се информирах достатъчно и  да се успокоя,че няма да си навредя на съкровището ми.Тези дни ще отида на 3Д и ще видя бебчо по обстойно и ще се успокоя най-накрая от обзелите ме притеснения.Ще ви пиша,как е минал прегледа. Praynig Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 2 227
.....успокоя най-накрая от обзелите ме притеснения
...които съпътстват всяка бременна, нормално е. Успех и лека бременност и раждане.  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 478
За първи път плаках от радост,когато видях бебето си на 3D в 10 г.с.
Няма нищо по-вълнуващо ,защото виждаш бебето  толкова ясно,че чак искаш да го прегърнеш.
След това ходих в 12 г.с.,когато беше завършила органогенезата за определяне на пола и феталната морфология.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Абсолютно безвреден е за теб и за плода, но трябва да си поне в 6ия месец, за да се види всичко! Така ми отговори ехографистката, когато си запазвах час! Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ходих на 3Д 4 пъти през бременността

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не съм ходила на 3Д,не ми се наложи.Не вярвамда вреди.Ако има вреда би следвало и обикновения ехограф да е вреден.

# 13
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм ходила веднъж на 3Д видозон през втората си бременност.

# 14
  • Мнения: 1 554
ходила съм,не вреди Peace

Общи условия

Активация на акаунт