Tolko silno iskam beb4e,4e mai vzeh da otka4am

  • 1 920
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Zdraveite,parvo se izvinqvam 4e pi6a na latinica :oops:Na 28 g. sam i ot 4 meseca s moq maj pravim usileno bebe,no vse ne se polu4ava.Predi 1 god. mi otkriha kista na qi4nika 5 mm,izlekuvahme q uspe6no s qsmin,3 meseca po4ivka i bebepraveneto zapo4na,no ni6to.Poslednata mi M be6e na 12/12/ i sled 2 sedmici se zapo4na;gadene,povra6tane,glavobolie,bolki v krasta i gardite i t.n.Na 08/01 si napravih test,otricatelen.Na 9 mi doide lelkata[kakto q nari4ate],dnes oba4e ni6to,a bolkite i gadeneto prodaljavat.Tolkova silno iskam bebe,4e mai zapo4nah da otka4am!Mislite li 4e trqba da posetq genekologa,ili vsi4ko e na psihi4na osnova???

# 1
  • Мнения: 4 589
Здравей,

първо да ти кажа, че 4 месеца не са период, който може да те притеснява и да търсиш лекарска помощ. Когато минат 8-12 месеца, тогава вече можете да е обърнете към специалист по стерилитет и то да започнете с изследване на хормони от твоя страна и със спермограма от страна на мъжа ти.
И най-важното е да си много спокойна, позитивна, недей да мислиш само за това, нека не ти става фикс идея, защото това е една голяма пречка за бебеето.


Успех

# 2
  • Мнения: 48
blagodarq za otgovora ti i da se nadqvame 4e vsi4ko ste se naredi s vremeto

# 3
  • Мнения: 5
Здравей, мисля че всичко е наред, но ако се притесняваш все пак иди на лекар. Наистина най-важно е да не го превръщаш във фикс идея, за да стане по бързо. Просто спри да мислиш да се заглеждаш по бременни, бебета, колички и всичко останало - това помага много. Мисли за други неща но не и за това. Може да си направиш тест за овулация въпреки, че моят доктор не им вярва. За него периода 12 - 14 ден е супер, практиката обаче ми доказа че теста е верен. Успех!

# 4
  • Мнения: 48
ami ste se opitam da ne go mislq,no dali ste se polu4i ne sam sigurna,a ina4e ovolaciqta q sledq,no mai ste zareja tezi temperaturi i ste se otdam pove4e na seksa.....

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Наистина период от 4 месеца не е повод за притеснение.
Този мензис само от два дни ме притеснява, защо толкова кратко? Да не е имплантиране?

Изчакай още няколко дни и пак си направи тест!
И най-вече - горе главата, положителни мисли и магията ще стане!

# 6
  • Мнения: 48
i men toi me pritesni,dva dni i to uskaden,ste 4akam i ste vidq kakvo ste kaje doktora

# 7
  • Мнения: 54
направи си кръвен тест за по сигурно

# 8
  • Мнения: 629
Ще стане, само трябва да си спокойна и търпелива Simple Smile Всичко друго само ще се нареди. Ако цикълът е оскъден защо не направиш още един тест?
На мен също ми откриха киста на яйчника и сега я лекуваме с дуфастон, но много се притеснявам дали ще изчезне Sad

# 9
  • Мнения: 54
и аз съм махала преди години с дуфастон но тази този път не стана. мисля че е от дозировката а не помня каква беше.а ако не се махне се прави пункция аз мисля да я махам този месец така но ще реша в последствие понеже струва 450 лв.

# 10
  • Мнения: 48
i az za kraven mislq,po nadejden mi se struva ot urinen

# 11
  • Мнения: 629
А опасна ли е тази пункция? Има ли опасност за яйчника?

# 12
  • Мнения: 48
za6to ne probvate s lekarkata ti s qsmin,men sa6to iskaha da me operirat no qsmina q premahna

# 13
  • Мнения: 629
Ами уж защото искам да забременея. Колко време пи ясмин?

# 14
  • Мнения: 54
не тя се прави през влагалището и се стига с нещо като игла.Пукат кистата и изсмукват течността.След това си тръгваш на обяд или до вечерта.а се чустваш все едно нищо не е правено.Правила съм тази манипулация два пъти.

Общи условия

Активация на акаунт