Платената ЖК в Шейново

  • 617
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 214
Интересуват ме мненията ви.Все още се чудя дали да се запиша там.

# 1
  • Мнения: 6 274
При положение, че поне консултацията ти е безплатна, аз лично не виждам много смисъл да си плащаш за нея, но ако все пак решиш - дано си доволна...
Аз не съм ходила там на ЖК, само ражданията ми (второто и третото) бяха там и съм безкрайно щастлива, че избрах именно "Шейново"...   bouquet
Естествено, ще чуеш както много добри, така и лоши отзиви, но това е нормално за всяка болница в България...
Успех и лека бременност...
  Peace

# 2
  • Мнения: 14
Мен ме следяха там.Не съм очарована от начина им на работа . Всеки път бе различен доктор,който не винаги си правеше труда да погледне какво е писано в картона преди това.Малко безотговорно ми се струваше .Затова паралелно ходех и при друг специалист .А и цялото това висене пред кабинета е много изнервящо.За 9 месеца един път не ми се случи да вляза в кабинета навреме . А уж записват часове . Хубавото е че всички изследвания ти ги правят там и не се налага да ходиш по разни клиники и лаборатории

# 3
  • Мнения: 543
Аз съм много доволна. Вярно е, че всеки път те гледа различен доктор, но с мен се отнасяха доста съвестно, всеки път ме гледаха на ехограф и обясняваха всичко. Правеха ми доста изследвания, включително и няколко посявки за гъбички по мое настояване. Ходех и по здравна каса при една лекарка, която за цялата ми бременност нито веднъж не благоволи да ме погледне на ехограф, в поликлиниката съм чакала за нея и по 2 часа, а в Шейново - не знам дали е късмет, но повече от 15 минути не ми се е случвало да чакам.

# 4
  • Мнения: 1 907
Здравейте момичета!Искам да ви питам според вас колко дни след забременяването може да се направи тест за бременност newsm78

# 5
  • Мнения: 2 374
Здравейте момичета!Искам да ви питам според вас колко дни след забременяването може да се направи тест за бременност newsm78
Mоже да го направиш веднага след закъснението на цикъла ти,а на мен ми излезе положителен един ден преди датата на цикъла.

# 6
  • Мнения: 363
ОХХХХ.много чакане много нещо и то за 5 мин в кабинета.АЗ не се впрягам защото си имам лекар.също в шейново Peace

Общи условия

Активация на акаунт