Карлово очаква с нетърпение денят на любовно-винено опиянение!

  • 10 370
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Бъдете пияни от любов, летящи, опиянени от фантазия и мечти, усмихнати, очарователни и влюбени в живота, във всички 365 дни на годината!

Януари
  3 януари 1979 - ^buba^
18 януари 1980 - male4ko-pale4ko
20 януари 2008 - Ангел на мама Микки
24 януари 1974 - bimba/Милена/

 
Този месец да почерпят:

Февруари


1 февруари 1998-  Радостина  на мама  Радка
4 февруари 2005 - Ани-Габи на мама tsvetiigabi
8 февруари 1999-  Марин на мама Petiufa
19 февруари 1979 - Jmihmirka
29 февруари 2000 - Иван на мама Jmihmirka

Март
12 март 1978 - svetlana_78
14 март 2007 - Стела на мама bimba
23 март 1977 - tutti /Анита/
26 март 1999 - Христо на мама nameika
26 март 2008 - Андрея и Ненчо на мама Мим4о
Април
7 април 2005 - Максим на мама Pipince   
9 април 2002 - Вики на мама bimba
11 април 1978-Petiufa/Петя/
Май
4 май 1981 - Irenn /Ирен/
14 май 2000 - Таня на мама mamit
Юни
10 юни 1975 - Mикки /Мария/
12 юни 2007 - Николай на мама Syncho
15 юни 2007 - Йоан на мама male4ko-pale4ko
19 юни 1985 - Syncho
25 юни 2008 - Мариана на мама бебешор
Юли
 7 юли 2007 -  Николай на мама nameika
 8 юли 1978 - tin_tin /Стела/
11 юли 2005 - Дани на мама tutti
23 юли 2006 - Божидар на мама toni_chetinova
 25 юли 1974- Radka74 /Радка/
26 юли 2002 - Мони на мама ^buba^
Август
 2 август 1975 - mamit
3 август 2008- Гого на мама Petiufa
 9 август 1980 - бебешор/Женя/
12 август 2007 - Ева на мама I_N
Септември
13септември-Дари на мама Светлана
21 септември 1974 - dreems
Октомври
  6 октомври 2003 - Антоанета на мама Jmihmirka
  8 октомври 2006 - Вилянка на мама ^buba^
  8 октомври 1978 - tsvetiigabi  /Цвети/
11 октомври 2000 - Вики на мама svetlana_78
11 октомври 2007 - Ванеса на мама Irenn
 22 октомври 1994 - Благомира на мама dreems
Ноември
2 ноември 1982 - I_N
3 ноември 2005 - Мартина на мама Микки
6 ноември 1996 - Марин на мама dreems
20ноември 2008- Станимир  на мама Радка
Декември
9 декември 2000 - Станислав на мама toni_chetinova   
15 декември 2000 - Валентин и Мартин на мама tin_tin
18 декември 1978 - nameika /Елена/
19 декември 2000 - Рени на мама tutti
20 декември          - Денелина на мама додии
25 декември 1979 - toni_chetinova[/i]

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 02:05 от tutti

# 1
  • Мнения: 3 360
Най-сетне и аз да се докопам  да пусна тема първа Grinning
Да ви е честита!Да се хвалите в нея само  със здраве,хубави придобивки,послушни деца и кротки мъже Joy Praynig


п.п.Ели,видях някакви хубави неща там и на много ниски цени,ама ще те питам в скайпа,да не занимавам  аудиторията с моето невежество Wink

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
запис Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 232
 Flutter Flutter Flutterолелеееееееееее егати кефа,кльофвам с е с най-голямо удоволствие,туткеееееееееееее  bouquetстрахотна си.Пожелавам на всички ни да посетиме много местенца ,еееееееееееееееее искам пролет и да travel travel travel

# 4
  • Мнения: 20
Здравейте мамчета!Записвам се в новата тема с едно запитване предстои ни ваксина на бебето сега през втория месец.Мед.сестрата ни каза че имаме избор дали да ваксинираме детето с ваксината която ни се полага или да си закупим друга която имала допълнителна съставка за предпазване от минингит.Става въпрос за ваксината-Пентаксим.Искам да ми напишете какво мислите за тази ваксина?Има ли някоя от вас която е поствяла такава на детето си и какви са реакциите на детето или по-скоро има ли противопоказания?

# 5
  • Мнения: 1 232
Радке да Стела е сПентаксим,Ники на намейка също мисля,че и Еве-то на ИН.Аз я препоръчвам из форума има много писано повечето мами клонят към нея,доктор Нивея бейби също я препоръчва.Другата ваксина която е по ЗК  е инфлувак също я хвалят,но няма съставката против мененгит.Аз предпочетох да сложим пентаксима най вече затова ,че се избягват две ваксини в  един ден ако предпочетеш инфлувака има още една с нея мисля за коклюш беше,а при пентаксима коклюша е вътре

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
аз само да кажа, че вече темите са до 20 стр, така че за следващата да си я доизпишем с кеф.

за ваксината-и двамата ми са по здравна каса. повечето родители точно заради двете убождания предпочитат пентаксима, а и се понася по-леко от бебетата. моите обаче не вдигаха Т, затова останах с нея.

Радка, дай си данните, ако искаш, да те впишем на първа стр. И едни леко "професионален" въпрос - кърмите ли се с бебо?

Мацки, аз онзи ден седя и си мисля... То хубаво се обучавам за ЛЛЛ лидер, ама ще трябва само с Ели да сме си организацийка Mr. Green Ако някоя не се навие за трето де Mr. Green Мислете още отсега за бременни познати, които ще раждат след май-юни, че да ги обучавам тях поне.

# 7
  • Мнения: 3 360
Микки,не съм и видяла даже че са до 20-та страница темите-сори.Пък и без това не пишем много,тъъкмо до май месец да  я завършим Mr. GreenА относно първа страница,май трябва да отпаднат доста имена,но това ще решите в следващата тема Wink

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
о, права си, я вземи я поизчисти малко. нали знаеш, че отчетна тема може да се коригира по всяко време.

# 9
  • Мнения: 236
Да,и ние сме с пентаксим,даже тия дни ще правим реимунизация.Доволна съм,нямахме никакви реакции,а да не говорим за двете боденета....
Микки,като планираме второто ще свиркам Laughingама няма да е тая година Laughing
Тути,страхотна темичка Peace

# 10
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
и ние сме с пентаксим,на първия прием нищо,но на втория ми вдигна температура,на третия пак нищо.а бе микки аз не мисля много още да кърмя,най-много още 2-3месеца и ще направя всичко възможно да го отбия

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ЛЛЛ е организация за всички, подкрепящи кърменето, може и мъже Mr. Green А, Ели, ти си задължително там, защото са малко карловките, кърмили над 1г, да не кажат после, че съм само аз, теб за пример ще те показваме Grinning

# 12
  • Мнения: 1 232
и ние сме с пентаксим,на първия прием нищо,но на втория ми вдигна температура,на третия пак нищо.а бе микки аз не мисля много още да кърмя,най-много още 2-3месеца и ще направя всичко възможно да го отбия
Mr. GreenТи мислиш така ама зетя Laughing.Тициииииииииииииии,тициииииииии Simple Smile

# 13
  • Мнения: 844
Привет в новата темичка .... туттка   bouquet

# 14
  • Мнения: 20
Здравейте!Не ми е ясно какви точно данни да ви дам за себе си-казвам се Радка,род.на 25.07.74год.,дъщеря ми е род. на 01.02.98год.,сина ми е род. на 20.11 08год.Относно кърменето съм ЗА! Кърмих дъщеря ми до 6 месец понеже до тогава ми ставаше кърмата,сега кърмя и сина си и ще продължа възможно най-дълго докато имам и най-вече докато ми е добра кърмата.Благодаря за отговорите ви на моето запитване!Питах ви защото  моят мъж е говорил с негов колега на чийто дете е слагана такава ваксина и да пази Господ но той му е казал че след това детето му е получило бъбречна недостатъчност.Затова исках да знам какво мислят повече майки за този Пентаксим.Имам още малко време да взема решение дали да го поръчам в аптеката или да се оставя на това което е по здравна каса.Ще ме извините може на някой да съм смешна но понеже доста време мина от първото ми раждане и отглеждане на дете и сега се чувствам малко като "първескиня" Embarassedзатова може да ви задавам някой въпроси относно гледане и грижи за бебето.Като още някой друг въпрос-какво ще ми препоръчате като шампоан за премахване на люспичките по главата на бебчо?Към майките на момченца въпроса ми е кога се започва да се забелва кожичката на пишлето?Какво да взема по-ефекасно средство за да не се зачервява от урината?Благодаря предварително за вниманието!Лек ден за сега!

Общи условия

Активация на акаунт