Продължително разстройство

  • 1 112
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, майки! Аз съм малко поотраснало дете, но търся помощ от вас. На 17 години съм. Дали е от преяждане по празниците или от настинка, но вече от една седмица имам разстройство. Нямам нито температура, нито слуз или кръв в изпражненията, но те са воднисти и със светло кафяв цвят. Отначало имах силни болки в горната част на корема, след това по-надолу - около пъпа. Взех Еспумизан и 2 сашета Ентерол. По-късно преминах на Имодиум, като и от време на време вземах и Еспумизан. Минах на диета от обикновени бисквити и солети заедно с различни видове чай. След още 2 дни преминах на Имодиум Плюс, а след още един ден към него започнах да вземам и Хидрасек 3х1. Продължавах да ям само сухари и солети. Добавих и пюре от варени картофи и оризова вода. На следващия ден се свързах и с личната си лекарка, която каза да вземам Гентамицин 80мл по 1 сутрин и да добавя към менюто печени ябълки, черен чай и попара без масло. Изхожданията си остават са все така воднисти. Пробвах на 2 пъти да пия нишесте с малко вода и вода с няколко капки йод.На 2 пъти изпражненията в края бяха кашави, но сега пак са воднисти. Продължавам да нямам болки и температура. Посъветвайте ме какво да правя?

# 1
пробвай с компот от дренки

# 2
  • Мнения: 583
Най добре сподели проблема си с доктор  Peace Той най-добре ще прецени,като му обясниш симптомите.Много е важно и по колко пъти на ден посещаваш тоалетната. На мен ми е се е случвало такова чудо през период,в който бях под голямо психическо напрежение,но ходех само веднъж-два пъти сутрин преди да изляза за работа. Успех!

# 3
  • Мнения: 28
Не е лошо да отидеш на лекар.Аз бих ти препоръчала една билка която действително помага но незнам дали ще си я намериш. Rolling EyesКазват и Под дъбиче, но за съжаление не зная как е по книгите.Прави се като чай и се пие два-три пъти (малко горчи), не се прекалява с количеството.
Другия вариянт е да минеш на диетка.

Общи условия

Активация на акаунт