КАК ДА ВИ ПОКАЖА...,НО ЩЕ ВИ КАЖА.ТЕСТЧЕ ++ МИ СЕ ПОКАЗА-12-18.01.2009

  • 11 575
  • 288
  •   1
Отговори
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро момичета.
аз нямам ++ тестче , но силно си го желая и на вас го пожелавам.
до края на месеса очакващи  EFP
07.01- mim31
08.01- megimagi
10.01- husi
11.01- Djiji, RAL4E
12.01- Пантерка
13.01- Илианка:), bengie, nimfi4ka
15.01- villi, ~♥◦ Мая ◦♥~
17.01- Sneji^
18.01- Danito, [X]Alexandria
19.01- ♥♥рина, *silvi*, just_an_ODDalisque
20.01- Snuki  [X]Alexandria
21.01- Mileto
22.01- nana5kova
23.01- Месечинка виторога
25.01- D'ete
27.01- Red tree
28.01- vanja74
30.01- desitalee

успех момичета Hug Hug Hug
на останалите ловуващи успех  fertilization Peace

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 10:19 от mama nani

# 1
  • Мнения: 568
Добро утро и от мен!
Честито на бремелинките от миналата седмица!!!

Аз не бях много активна във форума последните дни, защото с мъжо почивахме цели десет дена. И голям мързел му ударихме, само ядене, спане и гледане на филми  Mr. Green Сега малко ми е зор докато се върна пак към нормалния ритъм на живот, но няма как...  Rolling Eyes

Мама Нани много хубава темичка, с много подвеждащо заглавие обаче! Тъкмо се зарадвах и влезнах да ти честитя, а то... Ама нищо де! Дано да ни е на късмет! Гледам и аз се мандахерцам там в края на списъка....  Crazy но за сега само подгряваме докато дойдат фертилните дни...

Стискам палци за много положителни тестчета тази седмица!  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Добро утро, другарчета!
Хайде на двете черти.

mama nani, ако можеш да редактираш пиши ме и мене в нечакащите за 21.01.2008

# 3
  • Мнения: 1 001
здравейте и от мен

мама нани и аз се бях засилила да ти честитя  Peace страхотно заглавие Hug

успешна седмица момичета и не забравяйте ФК Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУУУ, момичета и за много години!!!
не съм се отчитала в седмична за тази година, за това искам от сърце да пожелая 2009 година да ни донесе много хубави емоции, слънце, здраве и усмивки, много успехи творчески и лични, сбъднати мечти и място за много нови, желая от сърце на всички много чудеса и пълни прегръдки - много любов и вяра и много, многоооо хубави новини!!!
mama nani благодарско за хубавата тема!!! и дано я изпълним само с положителни емоции и новости!!!  bouquet Peace Praynig Hug  bouquet

# 5
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утрооо! Hug



Тъкмо се засилих да честитя на Мама Нани и порчетох, че само заглавието е такова! Grinning
Все пак дано скоро всички се похвалят! Peace

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТАТЯНИТЕ!   bouquet  bouquet  bouquet

РАДЕ,   Hug Hug Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 197
Жакиии Hug Hug Hug благодарско за кафенцето и за настроението, което винаги носят веселите ти постове!!! Hug Peace  bouquet
момичета някой знае ли какво става с зачатие? не мога да си попълня календара, хич не ми го отваря? newsm78

# 7
Добро утро и от мен! Hug
Ммммм чудесно кафенце Hug Хубава  и успешна седмица Ви пожелавам и много добри  новини от нечакащите  bouquet
Аз и този месец ще си дочакам лелката, днес ми падна БТ-така,че чакаммммм Close ако ще идва да идва, че да почваме наново.Всеки месец се опитвам да намирам нещо положително(силно казано!!!) в това, че ми идва(макар, че не виждам Sad) Нека да не развалям  от сутринта деня Ви момичета. Hug Hug Hug Hug

# 8
  • ЕН
  • Мнения: 543
профилактика или нещо от тоя сорт беше. знаех че за 15-16.01 ще бъде за малко недостъпен, ноооо още тази сутрин не можах да го отворя. до кога ще е така не знам  Thinking
честито на бремелинките от миналата седмица. да се пазите много Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте момичета, аз не пиша, но ви чета редовно.

Много се радвам за СилвиHug

Честито на всички видели 2те чертички!  bouquet
 
Жаки, мерси за кафето!

Мама нани, моля те да ме запишеш като нечакаща на 27.01.

# 10
  • Мнения: 8
Добро утро момичета!
днес се простих с надеждата за втората чертичка...дано следващия път да имам добри новини.
желая на всички само  EFP   Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 146
Добро утро и от мен,момичета!
Когато разбрах,че съм бременна,вие бяхте първите,които научихте.Но съдбата бе решила все още да не ставам мама Sad ,на 24 ми няправила кюретаж,оказа се мисед ,но искам да ви кажа ,че аз съм силна и ще продължа напред ,направете го и вие и вярвайте ,че след всяко зло идва доброто и тази година ще си гушкаме сладките бебчета!
пожелавам ви много + тестчета и много сладки бебчета!!!!  :*

# 12
  • Мнения: 568
Таничка съжалявам, мила! Не било писано... Но е хубаво, че гледаш позитивно на нещата! Тази година ще е твоята, сигурна съм! Гушки  Hug
viva t, sesena нали знаете - нов месец, нов късмет! Гонете лелките и наново почвайте лова!
Жаклин мерси за кафенцето  Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 5 709
Хайде,тази седмица да има много хубави новини,да валят една след друга  Praynig

# 14
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
tani4ka, много положително настроена си. Така трябва да бъде! Много ми харесват такива бойни момичета!
СеСеНа, горе главата!
Жаки, благодаря за кафето, винаги е топло и навреме!

Зачатие не активно за писане още от вчера, имах неуспешни опити да въведа малко информация.

Общи условия

Активация на акаунт