Лентички за отнемане на температурата Пиджън

  • 3 097
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Мами,ползвали ли сте тези лентички и ефективни ли са?Понеже винаги гледам да имам всичко в аптечката за детето се чудя дали да ги купя.  newsm78
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Не съм й чувала за тях.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Чувала съм за лентички, но не съм ползвала  Rolling Eyes Ще ми бъде интересно обаче да прочета мнения  Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
и аз не съм ползвала

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
Явно ще ги взема,пък ако стават-добре.Най-добре е въобще да не ми и потрябват. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 720
На мен ми ги предложи д-р когато един път сина ми имаше Т, взех ги, но така и не стигнахме до ползване - свали я с обичайните средства.

# 6
  • Мнения: 2 090
Не съм ги чувала Thinking

# 7
  • Мнения: 302
Не съм нито чувала нито виждала ще следя темата и ще се радвам да разбера какво представляват как се използват и има ли ефект.

# 8
  • Мнения: 2 521
Явно ще ги взема,пък ако стават-добре.Най-добре е въобще да не ми и потрябват. Wink
Пожелавам ти да не ти потрябват Hug,но ако все пак ги ползваш някой ден моля те да си кажеш мнението Wink

# 9
  • Мнения: 4 335
А някой ще каже ли изобщо какво представляват и как се ползват?

# 10
  • Мнения: 284
Само съм чувала,но ще следя с интерес темата.Интересува ме и какво съдържат,защото децата ми са с лекарствени алергий.

# 11
  • Мнения: 1 197
А някой ще каже ли изобщо какво представляват и как се ползват?

Да и на мен ми стана интересно в Google,не намерих нищо по темата.

# 12
  • Мнения: 4 784
Имам такива, но все щое не сме ги ползвали. Моите са ето такива - http://www.superliving.co.uk/pharmacy/family-health/baby-child-h … ts.html?Itemid=19

# 13
  • Мнения: 2 374
Не съм чувала за такива лентички ще ми е интересно да разбера повече.

# 14
  • Мнения: 4 447
Виждала съм ги в сайта им. Чудила съм се дали имат ефект и какъв.
Не съм ги ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт