за Лактана Био 3

  • 1 936
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Искам да попитам Лактана Био 3 по-гъсто ли е от Лактана 2 или са с еднаква консистенция?

# 1
  • Мнения: 552
побутвам темата,че ми е важен отговора на въпроса Peace

# 2
  • Мнения: 324
По-гъсто е  Peace

# 3
  • Мнения: 55
Аз също се интересувам дали е гъсто,а също така портокала в млякото проблем ли е за дете,незахранено с него Thinking

# 4
  • Мнения: 15 379
Аз също се интересувам дали е гъсто,а също така портокала в млякото проблем ли е за дете,незахранено с него Thinking
Не мисля, че е проблем. Ако това те притеснява преди да минете на тройката, дай каша, която съдържа портокал - Милупа имат такава и Нестле. Аз така направих.

# 5
  • Мнения: 55
  bouquetблагодаря за бързия отговор,а да питам още:рано ли е на тази възраст,9-10м,да се дава портокал в този вид-прахообразен,че нали уж цитруси се дават след годинката,та се пообърках вече Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 15 379
Всъщност аз точно на такава възраст му дадох на моя син кашата на Милупа, после му давах и от бурканче пълнозърнеста каша на Хипп, също с портокал. Пресен портокал предложих чак след годинката, когато всъщност трябва да се даде натуралния плод. Преди годинката може да се дава, когато е в съдържанието на каша или АМ (като Лактана3).

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние започнахме Лактана 3 от 9 месечна възраст май (но старата се водеше за над 8 месец, новата е за над 10). Бях и давала каша с портокал, която дъщеря ми така и не хареса т.е. хапнала е 1-2 лъжичка. Не сме имали проблеми с портокала в млякото.  Peace Като консистенция наистина е по-гъсто и има съвсем малки частички от плодовете предполагам. Дъщеря ми и от най-малката трохичка се даваше и повръщаше и се притеснявах дали ще може да го пие, но го прие без проблеми. Аз ощеот началото го давах с биберон с позиции, защото мисля, че заради частичките бибероните с дупки ще се запушват. Имай го предвид  Peace

# 9
  • Мнения: 552
Аз ощеот началото го давах с биберон с позиции, защото мисля, че заради частичките бибероните с дупки ще се запушват. Имай го предвид  Peace

 Sad мен точно това ме притеснява,че няма да минава през биберон на Авент с дупки.Синът ми си го разпознава неговия и друг не иска да сложи в устата си,дори такъв с позиции.
Пробвах Розовия Хип,но той запушва дупките,а частиците в Милупата също запушват.

Може би да пробвам Аптамила ли newsm78Дали той ще минава през дупките на Авент?

# 10
  • Мнения: 15 379
Сигурна ли си, че авентската биба с позиции ще я разпознае, нали и сега пие от такава биба, но с дупки? Нали формата им е еднаква...
Всъщност сега си мисля, че и трите тройки, които е пил Тео (Милумил, Лактана, розов Хипп) са доста гъсти и минават през позиционната биба на Авент, а тази с 4-ри дупки, се запушваше винаги. Tired

# 11
  • Мнения: 552
Ами усеща я разликата някак си Rolling Eyes.Може би да му давам водичка известно време с такъв с позиции да видя дали ще свикне Thinking
А ,биберона с позиции колко количество мляко пуска в сравнение с този с 4 дупки?

# 12
  • Мнения: 15 379
Ами тече направо на струя, (направо не знам как го дават от 3-тия месец производителите), но е много удобен в нашия случай - при гъсти млека. Преди годинката Тео пиеше Милумил 3 с биба 4 дупки на Авент, постоянно се запушваше, когато пиеше и направо се родих с позиционната биба. Без проблем млякото минава и ако му сложа 2 бисквитки Плазмон в шишето за разкош.  Laughing

# 13
  • Мнения: 552
Ами тече направо на струя, (направо не знам как го дават от 3-тия месец производителите), но е много удобен в нашия случай - при гъсти млека. Преди годинката Тео пиеше Милумил 3 с биба 4 дупки на Авент, постоянно се запушваше, когато пиеше и направо се родих с позиционната биба. Без проблем млякото минава и ако му сложа 2 бисквитки Плазмон в шишето за разкош.  Laughing

Чудесно!Значи ще почна да го пробвам с позиционната.
sourcherry,мерси много за вниманието  bouquet

# 14
  • Мнения: 15 379
За нищо!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт