Инхалатор

  • 6 162
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Момичета преди време най-малката ми дъщеря/беше на 55 дни!/ беше хванала някакво вирусче и бяхме в болница на инхалации.Тогава ми препоръчаха да си купя инхалатор за вкъщи,и да го ползвам и за големите когато леко почнат да покашлят като превантивна мярка.
Въпроса ми е какъв инхалатор да си купя и от къде/ако някой ползва точно определена марка и е доволен/
Моля за вашето мнение,че сезона е такъв и все си покашляме! Laughing
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 27
Ние имаме на Omron,  и сме много доволни. Има ги в повечето аптеки, особено в тези около Пирогов със сигурност, нашият е от там.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
Omron небулайзер, с детска маска. купихме го за 140 лв от щанда за оптика във фоайето на Токуда болница.

# 3
  • Мнения: 653
да използвам темата и да питам и аз нещо за инхалаторите

ефективни ли са при хрема и трета сливица?

# 4
# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Omron е най-добрия.
При най малката настика си го ползваме Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 113
Ние имаме този С28 и съм много доволна.Има много добър ефект при хрема.
http://kbs-omron.com/inhal_pr.htm?TID=1&MID=83&ART=187&a … mp;SID=1&LG=2
Купихме го от офиса директно.
Представител за България "КиБ Интернешанал" ЕООД
София, бул. "Цариградско шосе" 113 /София прес/ ет. 4, офис 210;
тел./факс: (02) 975 2700; 975 23 30;

# 7
  • Мнения: 752
Ние имаме този С28 и съм много доволна.Има много добър ефект при хрема.
http://kbs-omron.com/inhal_pr.htm?TID=1&MID=83&ART=187&a … mp;SID=1&LG=2
Купихме го от офиса директно.
Представител за България "КиБ Интернешанал" ЕООД
София, бул. "Цариградско шосе" 113 /София прес/ ет. 4, офис 210;
тел./факс: (02) 975 2700; 975 23 30;
И аз така. Много съм доволна.

# 8
  • Мнения: 653
мерси   bouquet
точно същият гледах вчера, но ме интересуваше конкретно за хрема дали е подходящ

# 9
  • София
  • Мнения: 6 356
мерси   bouquet
точно същият гледах вчера, но ме интересуваше конкретно за хрема дали е подходящ

използването на инхалатор с физиологичен разтвор на практика дава на детето да диша влажен въздух. влажният въздух помага за хремата. дотолкова е подходящ.

понеже моят син има склонност към ларингити, препоръчаха да купим инхалатор и при всяка хрема да правим инхалации с физ.разтвор, за да не се получават усложнения.

# 10
  • Мнения: 367
И ние се сдобихме с Омрон.Почнахме да го ползваме,първо с физ.разтвор,но сега и с Вентолин/защото кашляме/ Sad
Доволна съм,поръчахме си го по интернет от линка който е показан понапред в темата.Мисля че има действие,помага да откашлят/без да взимаме сиропи/,помага да се втечнява секрета в носа ,но не лекува...Мисля че ще ни върши работа,дай боже по-малко да ни се налага да го ползваме Simple Smile

# 11
  • Мнения: 293
Миналата зима и ние се "оборудвахме" с инхалатор- http://www.medel.it/visualizza_prodotto.php?cat=1&id=46
и сме много доволни. Дано по-рядко ни се налага да го ползваме, но има ефект от използването му.

# 12
  • Мнения: 340
Ние имаме на Чико-доволни сме Peace Около 120лв. е,от Вис Виталис го взехме

# 13
  • София
  • Мнения: 638
И ние се сдобихме с Омрон.Почнахме да го ползваме,първо с физ.разтвор,но сега и с Вентолин/защото кашляме/ Sad
Доволна съм,поръчахме си го по интернет от линка който е показан понапред в темата.Мисля че има действие,помага да откашлят/без да взимаме сиропи/,помага да се втечнява секрета в носа ,но не лекува...Мисля че ще ни върши работа,дай боже по-малко да ни се налага да го ползваме Simple Smile
Вярвайте, че сте взели най- доброто! Пожелавам Ви да го ползвате по рядко!  След консултация по този въпрос с може би най добрия детски белодробен специалист, вече 4ти ри години ползваме ОМРОН.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 387
Ние имаме на Чико-доволни сме Peace Около 120лв. е.

И ние сме с такъв и само да добавя, че има няколко накрайника - освен маската за малки деца, има и такава за възрастни и мунщук.

Общи условия

Активация на акаунт