Дайте мнение за доктор Савова!!!

  • 28 537
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте момичета записах си час при д-р Савова от клиниката на Щерев.Дайте мнение за нея?Ако някой се лекуа при нея нека ми пише.Ще съм ви много благодарна.Добър специалист ли е?Отношението към пациентите какво е?Не съм от София и искам да знам какво ме очаква при прегледа.Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Мила, успокой се. Аз съм пациентка на същата клиника и мога да те уверя, че там всички са много мили и любезни. Лекуващият ме лекар е друг, но по стечение на обстоятелствата д-р Савова ми прави един от трансферите. Винаги е усмихната. Виж темата за пациентки на клиника Щерев, там ще намериш още мнения. Успех!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 152
Sineo4ka_, аз съм пациентка на д-р Савова. Моето мнение е, че е много добър специалист Peace.
Винаги е отзивчива, любезна, усмихната. Мисля, че изборът ти да се спреш на клиниката като цяло е правилен.
Успех! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 549
Тази  др Савова да не би да работи и във Света София newsm78 Дано да не е същата,не мога да се сетя за първото име Rolling Eyes но ако е същата аз нямам добро впечатление от нея въобще #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 152
Не, мисля, че не работи там. Даниела Савова се казва.

# 5
  • Мнения: 549
значи определено е друга Thinking

# 6
  • Мнения: 104
благодаря бибиан,ще пиша след прегледа с какви впечетления съм останала. Hug

# 7
  • Мнения: 21
И аз сьщо сам пациентка на д-р Савова наистина е много добра лошошо е че не се спазва записания час чака се доста дьлго,успех Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 262
Тази  др Савова да не би да работи и във Света София newsm78 Дано да не е същата,не мога да се сетя за първото име Rolling Eyes но ако е същата аз нямам добро впечатление от нея въобще #2gunfire
Ако под "Света София" имаш предвид бившата "Тина Киркова", става въпрос за две различни лекарки. Била съм един път при д-р Савова от бившата "Тина Киркова", не е тази от клиниката на Щерев.

# 9
  • Мнения: 89
Предполагам че ще има различни мнения по въпроса, често се ръководим от това, дали се е получило желанното от нас при даден лекар и ако е така, то значи е добър. За съжаление, понякога и наи-добрите специалисти не могат да направят чудото!
Аз съм бивша пациентка на д-р Савова, а и знам, че пак ще отида при нея! Дарила ни е с прекрасен син, които в петък ще навърши 1 годинка!
Вярно, че често, като отидеш за часа при нея е игра на нержи докато влезеш - винаги е пълно с народ и почти винаги се чака поне по 30-40 мин след уговорения час. Тя е търсен специалист и аз поне не съм я виждала да ходи спокоино, все претичва и й звъни телефона. Но винаги ми е обяснявала подробно какво ни предстои и как вървят нещата, даже, когато не вървяха на добре.
При нас се получи!!! И догодина смятаме пак да опитаме!
И на теб ти го желая от жсе сърце!

# 10
  • Мнения: 104
здравейте момичета вече направих първата си консултация при д-р Савова и останах много доволна.Отнесе се добре с мен,прегледа ме обстойно и ми обясни всичко спокойно.Доволна съм,сега очаквам следащият преглед.благодаря жи за подкрепата  Hug

# 11
  • Мнения: 39
Здравеите! Аз също съм пациентка на доктор Савова и мога да потвардя за това колко е прецизна в работата си!Надявам се мнението ми да остане такова до края на посещенията ми  bouquet

# 12
  • Мнения: 70
"Срещала" съм се с д-р Даниела Савова само веднъж, когато моята лекуваща лекарка не успя да ме приеме, но впечатленията ми са много добри.
Особено за момичета, за които е важно лекарката да е лъчезарна и лесна за комуникация, жизнена и прочие, тя е направо удар в десятката Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 118
Момичета немога да се свържа от вчера с клиника Щерев за да си запиша час за д-р.Савова.Има ли някой мобилния и телефон?

# 14
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Момичета, да ви попитам и аз.
Нямам проблеми със забременяването (да чукна на дърво), но след това идва трудното. Прокървявам в 5-6 г.с. и следва спонтанен аборт... Cry Смятате ли, че в клиника "Щерев" могат да ми помогнат?

Общи условия

Активация на акаунт