Бразилия-Аржентина

  • 7 715
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 936
Търсих инфо тук във форума,но не намерих...затова пускам нова тема.
Попаднах на тази интересна екскурзия http://209.85.129.132/search?q=cache:3jIcaBhVw2cJ:www.profi-tour … mp;cd=3&gl=uk

Рио де Жанейро-водопадите Игуасу-Буенос Айрес ,малко повече ми идва пътя,но ще издържа  Laughing някакви отзиви?
звънях в няколко агенции,но за януари всичко е запълнено,а на нас тогава ни е свободното време  Sad

# 1
  • Мнения: 2 175
 Защо не пробвате с чартърите от Европа?
Сигурна съм, че там също го предлагат.. newsm78

Ето ти едно януарско предложение:
http://www.marbrotours.bg/newyear/2009/2009.iguasu.php

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 21:44 от magarence

# 2
  • Мнения: 2 936
magarence,благодаря!
утре ще звънна и до тях.

# 3
  • Мнения: 265
Това съм го планувала за есентта . Ето ти един линк http://www.2mko.com/se_3507.html   с тях бях в Йордания ,добри са нямам оплаквания . Чакаме впечатления  , ако пътуваш сега .Приятно изкарване .

# 4
  • Мнения: 2 936
всичко е уредено,заминаваме на 27.01   Peace ,ако някой се интересува след като се върнем ще пиша.

# 5
  • Мнения: 746
еее, браво, колко бързо!
чакам инфо, като се върнеш!

Приятно изкарване! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 194
Приятно изкарване и лек път,нямам търпение да чуя инфо от първа ръка!  bouquet

# 7
  • Мнения: 163
И аз ще чакам инфо, че го замисляме за пролетната ваканция.
Подходящо предложение с датите съобразени с ваканцията на децата попаднах само на  Алма тур - отзиви за агенцията????

# 8
  • Мнения: 2 936
ето ме и мен  Hug оцеляла след дългото пътуване  Joy :35
тъй-като вече е късно ,мисля да лягам  Blush ако някой има конкретен въпрос ,ще отговоря с удоволствие...
когато намеря повече време ще дам пълно инфо Peace

# 9
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
айде, че нямам търпение  Grinning Ако може и снимки  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 265
Няма конкретен въпрос , искаме всичко със снимков материал  Simple Smile Като си отпочинеш започвай     bouquet  Планувала съм го за есентта  така ,че всичко ще ми е от полза . Благодаря предварително .

# 11
  • Мнения: 194
Добре дошла Камелия77!!!
Наистина разказвай:доволна ли си като цяло,как се понасят 15 часа полет,(понеже най-дългия ми е бил 3 часа?),как беше времето,готини ли са бразилците Heart Eyes,кое ти хареса най-много,колко пари са нужни за джобни ,какво си купи от там,и много снимки,моля те!!!!
  Аз да се оплача,пътуването за Бр-Арж на 7 Март пропадна. Не се събраха 15,а само 10 човека и сега остава за Октомври,но не ми се ходи тгава исках да е лятото...А как се потиснах като ми казаха....напоследък от доста време съм в тежък период на битието си и общо взето мисълта за наближаващия 7ми Март ме държеше,но за съжеление и това не се случи....искам нещо хубаво да ми се случи,крайно време е....извинете ме Embarassed
Камелия77,чакам с нетърпение.  bouquet

   

# 12
  • Мнения: 2 936
Eто ме... Simple Smile
започвам отначало-отпътуване-недоволна съм от Еър Франс ...първо отложиха пътуването от Франция до Аржентина-проблем в десния двигател е,пак ,че са го видяли на време  Praynig,в самолета миришеше ужасно на застояло и тоалетна ,храната под всякаква критика  Sick все пак осигуриха хотел и полета беше за другия ден-тка изгубихме половин ден в Буенос Айрес,за което много съжалявам ...
на връщане Еър Франс пак се представиха храната този път беше малко по-добра,но при кацане на Шарл де гол поради валежи може би от 5 см сняг,ни свалиха по стълбичката след половин час чакане в самолета  ooooh! който беше пълен боинг 747и с автобусчета до терминала-същата процедура и до самолета до София....който пък излетя със закъснение.

БУЕНОС АЙРЕС-страхотен град с европейско излъчване,много чист, подреден.интересно е ,че не видях задръстване по главните булеварди и дори по малките улички през които автобусът минаваше съвсем спокойно!

ИГУАСУ-5* хотел само,че не ги видях 5-те звезди къде са-е това да е проблема....за водопадите няма какво да кажа,страхотна гледка,изумителни са ,снимките бледнеят пред това да се видят на живо !!!!!!!!

РИО-статуята на Исус и Захарната глава откриват страхотни гледки към града и дотук....Копакабана много мръсен плаж,океана е студен почти целогодишно- има някакво течение.
като цяло от Рио не съм очарована-очаквах повече  Confused града е мръсен,с дупки ,старо строителство и неподдържан.

сега за бразилците-как да се изразя по-леко...ами аз не си падам по негри  Joy Joy виж в Аржентина са бели хора и много симпатични  Peace

за парите-бяхме взели долари
АРЖЕНТИНА-1$-3.5 песо
Бразилия-1$-2.2 риала

Времето топло-Аржентина 30 градуса-както грее слънце започва да вали и след половин час пак е слънчево ха-ха.
в Бразилия направо горещо 32-36 градуса,а и въздуха е много влажен близо 90%

за покупки -нищо освен сувенири и дрехи за детето.

# 13
  • Мнения: 187
[РИО-статуята на Исус и Захарната глава откриват страхотни гледки към града и дотук....Копакабана много мръсен плаж,океана е студен почти целогодишно- има някакво течение.
като цяло от Рио не съм очарована-очаквах повече  Confused града е мръсен,с дупки ,старо строителство и неподдържан.


Мисля, че не сте имали много време да разгледате и усетите града, както и не би твърдяла това, ако си видяла кварталите Ипанема и Бара ди Тижука и техните плажове. Да, Копакабана е най-известния плаж , но не и най-реномирания /ако мога така да се изразя/.Намира се  в работнически квартал. Пътувала съм доста по света, но след като се върнах точно от Рио осъзнах в каква клоака живеем ние тук в София, защото районът на Копакабана се обитава от хора под средната класа, предимно черни, но е в пъти над Софийските "престижни квартали".  А ако човек  се разходи по уличките зад плажа Ипанема ще види какво значи поддържани жилищни сгради, дворове, улици.... Да не забравяме , че това е огромен, многомилионен и космополитен град...

# 14
  • Мнения: 2 936
напротив ,разгледахме града и то малко повече от другите...докато те бяха на "тропичен остров" нарочно го слагам в кавички... ние имахме възможност да се разходим из Рио...минахме точно през задните улици на Ипанема и стигнахме до Бара ди Тижука...
не го споменах,защото при такава организирана екскурзия нямаш кой знае колко време за обикаляне.Определено тази част на града е красива и модерна,но доколкото разбрах в Бара ди Тижука са само жилищни сгради има 2 хотела само...но пък е доста отдалечена от центъра.

написах кратко за екскурзията и по-точно за това което се предлага ,защото нямах време и споменах,че ако някой има допълнителни въпроси ще отговоря с удоволствие!

друго което не съм споменала е ,че не използвахме допълнителните екскурзии,за да имаме повече време за разглеждане на градовете,мнение за тях има противоречиви от останалите от групата-едни бяха доволни ,други не...

и пак си оставам с по-красив спомен от Буенос Айрес  Peace и един ден ако се върна там няма да е в Бразилия,а в Аржентина  Hug

а за сравнението със София ...това вече е друга тема  Laughing

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 00:17 от kamelia77

Общи условия

Активация на акаунт