колко дни след закъснението може да се види на ехограф?

  • 70 330
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
момичета,колко дена след закъснението може да се види на   нормален ехограф(не вагинален),че има бременност?

# 1
  • Мнения: 79
Чрез тест за бременност най сигурни резултати след 3-тата седмица на бременността.   newsm60А за ехограф не съм сигурна но  мисля не по рано от 4-тата седмица на бременността.

Желая ти най-ясният положителен резултат! EFP newsm10

# 2
  • Мнения: 94
на четвъртия ден от  на закъснението ми отчете положителен.сега съм  осми ден закъснение.лошото е че съм настинала малко,а уж се подобрявам ,а одеве имах 37 и 3 градуса което ме притесни
и утре е девети ден закъснение и отивам на лекар

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
Мисля, че вече би трябвало да се види плодното сакче. За Т не се тревожи, ако не се вдигне над 37.5. Все пак, започне ли да се вдига значително, вземи парацетамол и отиди на лекар... Лекувай настинката с чайчета, гаргари, морска сол - на мен много ми помогнаха преди седмица тези лекове.
Желая ти успешна бременност!

# 4
  • Мнения: 79
Правилно решение си взела.   newsm10 Утре доктора ще ти каже най-добре! И да споделиш какво е казал моля те  wavey

# 5
  • Мнения: 94
и мн приятелки ме съветват да не давам да ме "бъркат".Казват ми само на нормален ехограф да дам да ме видят.И още един въпрос имам нали не трябва да се пият парацетамоли аспирини и прочие при бременност?Какво да се пие за сваляне на температура?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 247
Парацетамол в краен случай можеш да пиеш, както ти казах и по-долу. По принцип по време на бременност не е препоръчително никакви лекарства да се пият, но когато се налага винаги има алтернативи, тъй като риска може да е по-голям, ако не се вземат мерки. За обикновенната настинка мисля, че може и без лекарства да се справиш, ако нямаш висока Т. За вагиналния ехограф, няма да навреди на бебчо в опитни ръце, не се тревожи за това. На твоето закъснеие би трябвало и на корем да се види.

# 7
  • Мнения: 94
дано се види .Мисля на коремен да ходя.Вече се колебая дали да ида утре или да изчакам още.Едни казват че било рано,дръди че ще се види и вече незная,обърках се.

# 8
  • Мнения: 975
Отивай утре на доктор,а вагиналния няма да навреди спокойно. .А и вече може да се види точицата,а на коремния не съм сигурна .Успех .

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Не вярвам на коремния да се вижда още е рано,виж с вагинален със сигурност ще си видиш точицата и е безопасен!Успех!

# 10
  • Мнения: 2 270
Не вярвам на коремния да се вижда още е рано,виж с вагинален със сигурност ще си видиш точицата и е безопасен!Успех!
Подкрепям напълно Peace
Когато забременях и отидох на първия преглед попитах доктора ми дали има опасност при преглед с вагинален ехограф, отговорът му беше: "Мислиш ли, че ако имаше щяха да съществуват абортите?!"

# 11
  • Мнения: 94
pretty  не те разбирам.Дай-го по народно тва с ехографа.За вагинален си или си против вагинален ехограф.Чувствам се отвратително днеска,лошо ми е,изморено ми,може и температура да имам.

# 12
  • Мнения: 2 270
pretty  не те разбирам.Дай-го по народно тва с ехографа.За вагинален си или си против вагинален ехограф.Чувствам се отвратително днеска,лошо ми е,изморено ми,може и температура да имам.
ЗА Peace
до 4 месец всяка седмица ме гледаха с такъв, дори и когато прокървих - бебето е достатъчно защитено в матката и ехографа въобще не стига до него!

# 13
  • Мнения: 43
pretty  не те разбирам.Дай-го по народно тва с ехографа.За вагинален си или си против вагинален ехограф.Чувствам се отвратително днеска,лошо ми е,изморено ми,може и температура да имам.
ЗА Peace
до 4 месец всяка седмица ме гледаха с такъв, дори и когато прокървих - бебето е достатъчно защитено в матката и ехографа въобще не стига до него!
на същото мнение съм  Peace

# 14
  • Мнения: 94
аз реших да изчакам още малко с доктора.Иска ми се да ме гледат на коремен .И ще ида другата седмица,тогава трябва да имам 15 дневно закъснение.

Общи условия

Активация на акаунт