Петиция за доживотна присъда на Максим Ставийски

  • 3 767
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Предполагам много хора са съгласни  http://www.gopetition.com/online/24469.html

Прочетох доста мнения от сорта на"ти добре ли си ,изтрещяхте" и т.н ....Абе сигурно и вие ще врътнете и изтрещите ако това се случи на вашо дете/да не дава годпод никому/Тогава не доживотна ами и смъртна ще поискате коята вие да изпълните.Но това че Ставийски е направил много за България/за което му благодаря/не му дава право да се набръска като кирка и да погуби два живота .Оттук нататък той не е шампион той е просто убиец който трябва да бъде осъден и то с ефективна присъда/много добре знам че няма да му дадат доживотна/С какво е по различен случая от този с убития студент за чийто убийци/напили се и го убили/се иска доживотна присъда.Знам много добре че има хиляди престъпници,убийци и изнасилвачи на свобода.Точно затова трябва да има първи път  за да може следващия качил се пиян шофьор да си каже -"Ставийски осъдиха че мене ли"и да се позамисли дали да врътне ключа и да тръгне.

P.s Предполагам ,че и на него не му е лесно НО...
Петицията просто беше гневен отговор на една друга петиция която за моя радост нормалните хора не подкрепят
Модераторите трийте темата или заключвайте -по ваша преценка Благодаря

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 17:48 от luli5

# 1
  • Мнения: 2 161
А тази петиция за какво е?Да лежи на Златни пясъци или?

# 2
  • Мнения: 4 978
В закованите теми има доста информация относно петициите.
Вашата определено не е.

# 3
  • Мнения: 74
А тази петиция за какво е?Да лежи на Златни пясъци или?
Да лежи до края на дните си в ПАНДЕЛАТА

# 4
  • Мнения: 2 161
И тук само ще изохкам.

# 5
  • Мнения: 74
В закованите теми има доста информация относно петициите.
Вашата определено не е.
Смятам ,че трябва да има и петиция в която хората да изкажат и негативното си мнение

# 6
  • Мнения: 3 609
Не мога да разбера защо с тази злоба... и тази неприязън..Докато печелиха медалите с Албенка и даваха повод за гордост на Бъгария,всички ахваха,и ги харесваха..Вярно е,че не би трябвало да има разлики в наказанията за един спортист,и за един обикновен човек..но според мен той се разкайва.. и не е нужно да бъде засипан с цялата тази неприязън,и жлъч..Толкова ми е мъчно,за него,Албенка .. и за всички,които по един или друг начин са пострадали от този инцидент..За секунди всичко,градено с години се срутва пред лицето ти.... ooooh!

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не знам как е в България, но според законодателството на Европейският съюз, такава присъда не може да бъде дадена.
А другите, които са убили хора по пътищата?

# 8
  • Мнения: 4 978
В закованите теми има доста информация относно петициите.
Вашата определено не е.
Смятам ,че трябва да има и петиция в която хората да изкажат и негативното си мнение

Петициите имат малко по-различно предназначение от изказване на мнение по дадена тема.

# 9
  • Мнения: 74
Не знам как е в България, но според законодателството на Европейският съюз, такава присъда не може да бъде дадена.
А другите, които са убили хора по пътищата?
В България има доживотна присъда не виждам защо да не може да бъде присъдена такава.
Всички които причиняват предумишлено убийство/а всеки който се качва и шофира пил / заслужават такава присъда.

# 10
  • Мнения: 5 710
ох, нито съм за доживотна присъда, нито съм за липсата на ефективна такава.
толкова ли е трудно да се разбере, че правосъдието е това, което е между осанна и разпни го.

# 11
  • Мнения: 1 324
вместо да хабите толкова усилия, за да накажете едно извършено зло, по-добре се постарайте да направите добро. Има достатъчно каузи, които се нуждаят от подкрепа.

# 12
  • Мнения: 1 517
Ето една справедлива според мен присъда:
Лежи известно време в затвора (не знам колко, но не и цял живот) и после излиза - получава втори шанс. После следват два варианта:
1. Получава си обратно книжката и при втора пиянска проява (не дай Боже с убити) - дирекшън до животен
2. Хич не му и дават шофьорско право, а ако го пипнат да кара без книжка - пиян или трезвен - айде пак в пандиза, ама до живот - щом не взема от дума, значи е опасен за обществото, значи няма място в него.

Това не конкретно за Максим, а за всички, които карат, след като са пили алкохол.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Чудно  ми е каква петиция трябва да се спретне за полицаите, спрели го в злополучния ден, на няколко километра от мястото на инцидента и пуснали го да продължи?

# 14
  • Мнения: 161
Чудно  ми е каква петиция трябва да се спретне за полицаите, спрели го в злополучния ден, на няколко километра от мястото на инцидента и пуснали го да продължи?

 #Cussing out И аз това питам!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт