Течност от пъпа?

  • 23 436
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет:
Бих ви била много благодарна, ако дадете мнение или ако някой от вас е имал същия проблем- да сподели как се е справил с него.
Става дума за здравословен проблем на моя приятелка.

Симптомите са- течност с неприятна миризма, излизаща от пъпа. Няма болка или сърбеж.
Моята приятелка е доста притеснена. Има среща със специалист, но чак след няколко дни.

Моля, ако някой има на идея какво може да е, да я сподели.

Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 87
Здравей, и аз имам същия проблем, но не съм ходила на лекар.Ще се радвам да споделиш какво е казал специалиста на приятелката ти. Hug

# 2
  • Мнения: 5 593
Моя близка пък има кървене от пъпа,не постоянно.Не е ходила на лекар,защото няма други оплаквания.

# 3
  • Мнения: 4 187
Приятелката може и да е решила проблема, но ако има и други с подобни въпроси Това е подобна тема!

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Аз съм въпросната приятелка на Yogurina с този така рядко срещан здравословен проблем. (мноооого мерси на Yogurina за съдействието  Hug Hug) По съвет на общо практикуващ лекар отидох при хирург, който след като ме прегледа ми каза, че това са стафилококи и няма никакво място за тревога. Предписа ми 2 пъти на ден да обтривам пъпа с кислородна вода и банеоцин. Наиситина ме успокои и за мое най-голямо учудване каза, че това се срещало при всяка втора жена, която има вдлъбнато пъпче  Shocked Странна работа. Относно кървенето от пъпа, musita, твоята близка обезателно трябва да потърси медицинска помощ (най-добре хирург). Дръж ни в течение  Thinking

# 5
  • Мнения: 3 830
Стискам палци проблемът да отмине с предписаното лечение. Praynig

# 6
... По съвет на общо практикуващ лекар отидох при хирург, който след като ме прегледа ми каза, че това са стафилококи и няма никакво място за тревога. Предписа ми 2 пъти на ден да обтривам пъпа с кислородна вода и банеоцин. Наиситина ме успокои и за мое най-голямо учудване каза, че това се срещало при всяка втора жена, която има вдлъбнато пъпче  Shocked Странна работа.
           Благодаря, и на мен помогнахте

# 7
  • Мнения: 1 650
Здравейте, момичета. Аз съм въпросната приятелка на Yogurina с този така рядко срещан здравословен проблем. (мноооого мерси на Yogurina за съдействието  Hug Hug) По съвет на общо практикуващ лекар отидох при хирург, който след като ме прегледа ми каза, че това са стафилококи и няма никакво място за тревога. Предписа ми 2 пъти на ден да обтривам пъпа с кислородна вода и банеоцин. Наиситина ме успокои и за мое най-голямо учудване каза, че това се срещало при всяка втора жена, която има вдлъбнато пъпче  Shocked Странна работа. Относно кървенето от пъпа, musita, твоята близка обезателно трябва да потърси медицинска помощ (най-добре хирург). Дръж ни в течение  Thinking
А каква е причината за появата на стафилококите точно на пъпа?

# 8
  • Мнения: 3
Нямам представа защо и как се появяват стафилококите на пъпа Thinking Но да ви се похваля, след лечението не ми се е случвало повече.  Grinning

# 9
  • Мнения: 37
Колко време се маза ? колко време траеше лечението ?Банеоцин какво е капки или пудра или крем ?

# 10
  • Мнения: 2 110
Колко време се маза ? колко време траеше лечението ?Банеоцин какво е капки или пудра или крем ?

Има го във вариант маз и пудра !
http://www.bda.bg/bdias/901s.pdf

Общи условия

Активация на акаунт