Халат за баня

  • 663
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Търся да купя хавлия на дъщеря ми,тя е висока 114 см.Иска ми се да е нещо което да попива хубаво,защото два пъти попадам на много приятни материи,но не попиват.От София съм.Разгледах в Кикиморско царство,на вас как ви се струват дали са надеждни на Morgenstern са?Не са ми познати,но да не са и те от тези дето се плъзгат по тялото и то си остава мокро! newsm78

# 1
  • Мнения: 829
о, тема като за мен! и аз се интересувам за халатче за баня, ръст 116-120 примерно. Какви са ви впечатленията от българските: по-известни са Яна Панагюрище, Панагюрище 1964?, и в Джъмбо съм виждала, но дали попиват добре??? В Хиполенд или в Пигис дали има хубави?

ще бъда страшно благодарна за отзиви точно дали попиват добре, защото това само в практиката се вижда...   bouquet  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
имаме на ЯНА -панагюрище и е страхотен. чист памук, мек, попива....издръжлив във времето на пранета и употреба...дори не е избелял....

Тези в Джъмбо не ми вдъхват доверие...някакъви странни плюшоподобени...

# 3
  • Мнения: 2 005
Препоръчвам Яна Панагюрище.Меки,качествени,попиват много добре,цветовете не избеляват,формата не се деформира от прането.Общо взето от няколко години купувам само техни хавлии,халати...

# 4
  • Градът на света Богородица
  • Мнения: 204
Присъединявам се към феновете на Яна-Панагюрище.  bouquet

# 5
  • Мнения: 116
Присъединявам се към феновете на Яна-Панагюрище.  bouquet
Аз също.  Peace
Вече втори такъв купувам и не са мръднали.

Общи условия

Активация на акаунт