Гласуване за рамка

  • 1 591
  • 27
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Тази задача затрудни някои от вас, други просто не я разбраха! Мисля, че все пак и тук има доста добри неща! Гласувайте за ДВЕ от рамките, които най-много ви харесват!

Нека победителят в тази категория определи условията от конкурса за рамка

1


2


3


4


5


И в тази категория е желателно да обясните защо гласувате за дадена рамка, какво ви харесва в нея, какво не ви харесва в другите рамки! Успех на участниците!!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
1,5 са моите фаворити

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
1 и  3  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
5 и 1 Grinning 3 също ми хареса много!

# 4
  • Мнения: 354
2 и 5. В 2 ми харесва композицията, елементите, всичко
В 5 - прекрасно подбрани цветове, които по принцип ме дразнят, но тук стоят чудесно  Peace

# 5
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
1 и 5, защото според мен са най-подходящи за рамки.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 101
Гласувам за 4 и 5. Ако правилно съм разбрала условието на задачата, те отговарят най-много. 1 и 2 са чудесни, но като че са използвани повече от 4 цвята (ако съм в грешка, ме извинете  Blush). Номер 3, също хубава рамка, но елементите ми стоят повече като правени с Illustrator, а не на Photoshop Peace(което дефакто няма голямо значение, но нали е фотошопски конкурс Thinking)

# 8
  • Мнения: 2 270
О Джени-това са четки и всичко е на фотошоп.Направих тази рамка за да покажа на момичетата как да използват точно тези 4 цвята.Явно условието затрудни много участнички

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
1. харесва ми!
2. доста е кичовска, като цветове не отговаря съвсем на условията
3. Много добра. сянката е много идейна и много раздвижва композицията. Само стъпалата не са съвсем добре... Гласувах за нея.
4. Приятна като цветове, но много разпокъсана композиционно и мащабите не са съобразени
5. Много ми харесва - и като цветове и като композиция! Гласувах за нея

# 10
  • Мнения: 1 849
1 и 3 - гласувах
4 - много изкуствено стои хлапето на пейката, а на ръката му има и лилаво...

# 11
  • Мнения: 2 015
1 и 3 Peace
Успех!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 101
О Джени-това са четки и всичко е на фотошоп.Направих тази рамка за да покажа на момичетата как да използват точно тези 4 цвята.Явно условието затрудни много участнички

Просто наистина много прилича  Peace

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 19:17 от Jeanny

# 13
  • Мнения: 2 270
О Джени-това са четки и всичко е на фотошоп.Направих тази рамка за да покажа на момичетата как да използват точно тези 4 цвята.Явно условието затрудни много участнички

Как нацелих точно на авторката на конкурса, да кажа че рамката и не е баш както трябва tooth
Просто наистина много прилича  Peace
А не съм аз авторката на конкурса.Мира е

# 14
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Незнам защо толкова ви затрудни тази задача. Мисля, че вече повечето от нас имат доста добър набор от елементи и биха могли да се направят доста интересни рамки. Може би затруднението идва от там, че повечето момичета правят рамки само от един кит, обикновенно не смесват елементите от различните кит-ове!

Авторът на рамка 1 е изпълнил условията на задачата. Присъстват 4 избрани цвята. Добре са комбинирани, само едно нещо аз бих променила - бих сложила лека сянка на  гривничката с надписа.
Рамка 2 също много ми харесва. И за разлика от Лекси въобще не я намирам кичозна. Допада ми как са подредени елементите, а и също и използваните елементи. Авторът и на тази рамка е спазил условието за цветовете!
Да, и на Ани рамката ми допада! Радвам се, че Ани е напомнила, че рамка може да се прави и само с четки! Да, върху стъпалата на момичето има някаква дразнеща сянка.
Четвъртата рамка въобще не ми харесва /дано не обидя авторката!/ Разхвърляна е, пейката е не добре оцветена, детенцето някак "виси" върху пейката, липсва композиция! Условието за цветовете са спазени, обаче!
И накрая рамка 5. Незнам какво не ми харесва в тази рамка! Условието е спазено, харесва ми това, че също както в рамката на Ани са използвани четки. Може би ми празнее, знам ли!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт