Каде мислите да запишете детето си на Предучилищна

  • 838
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте момичета  етови една нова темичка.кади смятате да запишете детето си на Предучилищна,в детската градина или в училището.
     

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 10:18 от .Ели.

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Все още не съм мислила,но ако има кой да я гледа половин ден бих я записала на предучилищна в училище.

# 2
  • Мнения: 9 814
В детската градина.

# 3
  • Мнения: 4 841
Ще го оставя в детската градина. По няколко причини:
- Все още има крещяща нужда от следобеден сън, свикнал е на режима в ДГ и ще се чувства по-комфортно там
- Имам 100% доверие на госпожите, че синът ми ще получи възможно най-добрата подготовка
- Няма как да го взимам на обяд

# 4
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Предпочитам в училище,я намерим място в градината,я не и при положение,че засега баба и я гледа докато съм на работа защо да заемаме в градината мястото на детенце чиито родители си нямат баби под ръка Wink

# 5
  • Мнения: 2 331
Все още ни е рано, но, ако така продължава да не иска да спи в градината, ще го запишем в предучилищна група в училище.И, ако все така, има кой да го пази следобяд и да му помага с подготовката.

# 6
  • Мнения: 7 821
Най-вероятно ще продължи в градината.

# 7
  • Мнения: 2 950
За сега съм решила да е в училище.  Hug

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Дъщеря ми беше в детската градина на предучилищна Peace

# 9
  • Мнения: 1 931
Ще го оставя в детската градина. По няколко причини:
- Все още има крещяща нужда от следобеден сън, свикнал е на режима в ДГ и ще се чувства по-комфортно там
- Имам 100% доверие на госпожите, че синът ми ще получи възможно най-добрата подготовка
- Няма как да го взимам на обяд

Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 388
В ДГ, защото не мога да я вземам на обяд, харесва госпожите, познава децата и обстановката.

# 11
  • Мнения: 4 292
Колебая се все още. Иска ми се да е в училището, заради по-добрата подготовка. От друга страна, не ми се ще да му отнема една година от безгрижието. Не знам, ще мисля.

# 12
  • Мнения: 3 479
В училище, но не съм решила още частно или държавно.
В частното са също по цял ден, не спят (той и сега не спи, така че не е проблем). Моят син обаче е домошар, общественият живот му понася частично, обича да е с деца, но цял ден му идва нагорно. В голяма дилема съм.

# 13
  • Мнения: 4 187
Остава в детската градина! Имаме щастието да попаднем на чудесни възпитатели, сигурна съм че ще я подготвят много добре. Тази учебна година , едната от учителките на Рая не случайно е преместена в горна, предучилищна група, за да подготви добре децата  Grinning.
Отделно от това, за мен е плюс, че отново ще е по цял ден, в позната обстановка, със старите приятели !

Общи условия

Активация на акаунт