Пречистване на организма

  • 599
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета!
Може и вече да е разисквана тази тема, ако е така, моля да ме извините  Wink!
Наскоро се разрових в интернет, търсейки естествен начин  за цялостно пречистване на организма от всякакви токсини, при което попаднах на предложения за бирена мая! Моля споделете опит, ако имате такъв! Почувствахте ли някакъв ефект и след колко време? По каква схема я приемахте?
От малка страдам от екзема на ръцете, но след раждането на сина ми, смятам че проблема ми се задълбочи. Ходила съм на много лекари, но никакъв ефект. Започна да се появява не само по ръцете, но и на други места  Cry.
Миналата година пък, ми се бе появил обрив по лицето, който така и не разбрах на какво се дължете (нито дерматолозите, които казваха, че просто кожата ми се изменяла с времето)....Аз все си мисля, че се дължеше на дългия прием на медикаменти и най-вече антибиотици Thinking, тъй като доста боледувах през зимния и пролетния период (направих на два пъти бронхит)!
Та сега ми се иска хем да си подсиля организма, хем се страхувам да не пъпчасам като пубер отново! Дали ще ми помогне бирената мая?! Знаете ли други ефикасни средства?

# 1
  • Мнения: 83
Да, бирената мая е ефикасна,но като спреш да я употребяваш проблемите пак се появяват.
Поне при мен беше така.От известно време ползвам Алоефреш на Аквасорс и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт