Безжичен интернет???

  • 1 816
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Моля ви кажете ми що за животно е това.
Искам Интернет без кабел и като отида в друг квартал с лаптопа пак да имам нет...........добре го обясних, а  Mr. Green

Кажете ми, моля, ако ползвате такъв, кой е доставчика ви, какво се купува, цени...и .....всичко Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 305
Пускаш си един нормален интернет вкъщи и му слагаш аксес пойнт. С една дума, трябва ти устройство, което да подава безжично сигнала. От там нататък можеш да ходиш из всички стаи в къщата и ще си имаш уайърлес. Е в друг квартал няма да хваща.  Laughing

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
Да, купуваш само рутер, който струва около 100 лв. и това е. А в друг квартал, можеш да се надяваш някой друг да си го е купил и да не е сложил парола Wink

# 3
  • Мнения: 2 388
Да, купуваш само рутер, който струва около 100 лв. и това е. А в друг квартал, можеш да се надяваш някой друг да си го е купил и да не е сложил парола Wink


Или паролата да е елементарна. Simple Smile Или наоколо да има кафе с безплатен нет.

По темата, момичета преди мен са ти обяснили как стоят нещата.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
www.maxtelecom.bg Peace

# 5
  • Мнения: 1 558
Или си купуваш от устройствата на мобилните оператори
и си ползваш интернет навсякъде където си.

# 6
  • Мнения: 8 999
Ние сме към СелНет - 28 лева за неограничен достъп. Поставиха ни един рутер в ъгъла на стаята /все пак е свързан с жица, която идва отвън/. Интернет има в целия апартамент. Мезонет е.
Друг вариант е /ползваме го на морето/ да си купиш минути интернет от някой доставчик /примерно за 15 лева имаш 200 часа/. Дават ти парола и действаш. Но трябва да си имаш уаърлес, вграден в компютъра или като външно устройство.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 883
Или си купуваш от устройствата на мобилните оператори
и си ползваш интернет навсякъде където си.

Това най-много ми хареса като вариант. Какво е устройството и колко струва?

# 8
  • Мнения: 2 388
Или си купуваш от устройствата на мобилните оператори
и си ползваш интернет навсякъде където си.

Това най-много ми хареса като вариант. Какво е устройството и колко струва?

Трябва да погледнеш в сайтовете на конкретните оператори. Има промоции, договори и т.н. и да прецениш кое ти е най-изгодно. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 382
Удобно е, но аз го спрях. Беше с карта на Мтел и едно допълнително устройство - като платка, което се слага към компа. Но излиза скъпичко, ако висиш повечко в нета или ако дърпаш музика и особено филми - имаш определени ГБ за таксата, надвишаването се плаща допълнително... като платих 2 месеца по над 80 лв. и се отказах  Mr. Green
Но може да има нови промоции, конкуренция между фирмите и пр. трябва да се провери актуално инфо  Peace

# 10
# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Във Варна имаше компаия която предлагаше безжичен интернет почти из целия град.Купуваш си карта,включваш да търси лаптопа и като намери техния сигнал вкарваш паролата и си имаш нет,не беше бърз..Не помня името на компанията,но не може в Сф да няма такава фирма...

# 12
  • Мнения: 1 417
За София май само към мобилен оператор е варианта. Към 200 и няколко лв беше устройството, което плащащ еднократно, сега може и да са по ниски цените и плащащ пакет, в зависимост от трафика който искаш да ползваш.Определено това е вариант за малък трафик и временно ползване, а не за сваляне на филми - просто излиза доста скъпо. От чужбина пък за 1ч интернет каква сметка платихме Rolling Eyes А сега се сетих, че ако gsm ти поддържа такава опция има едни пакети мисля че към 20 лв струват в Мтел.

Общи условия

Активация на акаунт