Скоро раждали при д-р Бачуров -Окръжна Пловдив !!!

  • 9 125
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Здравейте настоящи и бъдещи мами,бих искала да попитам дали някоя от вас е раждала скоро при д-р Бачуров от Окръжна болница в Пловдив и как е минало,и най вече колко е цената ,като се има напредвид че не съм ходила при него на консултации а съм посещавала ЖК по здравната каса ,но си избирам него да ме изражда .Благодаря ви предварително  Wink

# 1
  • Мнения: 566
няма ли мами ,които са раждали в окръжна болница : Thinking,никоя ли няма информация за докторите там,отчайвате ме!

# 2
аз родих и двете си деца там едното при доктор белчев а другото при ирмов и мога да ти кажа че сигурно ако им бях дала малко парички може би отношението им щеше да е друго

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
не знам дали ще ти помогна - защото раждах при него в далечната 99 г. - но той наблюдаваше цялата ми бременност - на платен прием и раждането не ми струваше нищо - беше планирано - но не секцио. останах изключително доволна - не даде на акушерките да се приближат. включително след раждането той поемаше всичко - даже и промивките. от тогава ходя при него  на прегледи и смяна на спирали. много отговорен и мил лекар.

# 4
  • Мнения: 566
само да кажа 400лв е цената на д-р Бачуров,но аз минах без тях защото той беше на смяна когато раждах ,а и не се наложи докторска намеса Mr. Green само акушерката беше достатъчна.Благодаря Ви акушер Димчева  bouquet

# 5
  • Мнения: 4
В Окръжна болница раждах през ноември 2006г. Ходих на консултации при д-р Бачуров през цялата бременност и родих при него. Само мога да изразя благодарност към него и целия екип. Отношението беше отлично и условията много добри. Препоръчвам д-р Бачуров. Сега продължавам да ходя на профилактични прегледи при него. На тези, които предстои раждане пожелавам късмет, здрави и сладки бебета!

# 6
  • Мнения: 24
И аз искам горещо да препоръчам д-р Бачуров от Окръжна болница, защото е невероятен специалист, изключително внимателен и човечен в отношението си към родилката.На 6 януари 2009г. по спешност той изроди моите прекрасни близнаци Аника и Валентин. И макар раждането да беше тежко, тъй като малкото ми момче, което беше второ беше разположено напречно и не искаше да слезе надолу, д-р Бачуров успя в рамките на 10 мин след като Аника се роди да изроди и Валентин без никакви усложнения нито за мен, нито за децата ми. Нямам думи да опиша благодарността си на този прекрасен човек и за грижите положени за мен при престоя ми в болницата. БЪДЕЩИ МАМИ, ДОВЕРЕТЕ МУ СЕ!Няма да съжалявате, казвам го въз основа на пресния си опит.УСПЕХ и ви стискам палци Simple Smile Peace

# 7
  • Мнения: 3
аз родих при него него преди няма и месец. не зна, като пари колко, но определено си струва. много е добър и внимателен. препоръчвам го горещо!!!

# 8
  • Мнения: 214
Сега виждам темата.Многократно съм писала тук, че "моят" лекар е Д-р Бачуров.Ням друг като него! / не че съм ходила при много други/.Отговорен, точен, определено можеш да му се има пълно доверие.И цитираната по-горе акушерка Димчева също искам да похваля, тя беше на смяна и при моето раждане, а и в следващите дни много ми помогна за първите грижи с бебока.

Общи условия

Активация на акаунт