стол Polly 2 в 1-къде в София?

  • 413
  • 3
  •   1
Отговори
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Здравейте мамчета.След старателно проучване на столчетата за хранене се спрях на това, но го намирам само в интернет магазини. Знаете ли къде мога да го намеря в София? Бих желала да го видя преди да си оставя парите. Преди коледните празници го видях в брошурата на Хиполенд и предполагам че ще го има още, но къде другаде сте го виждали. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 405
 Здравей, аз съм със същото столче. И при мен проблема бе същия - само в нет. магазините го имаше. Моя го купих от магазина на Чико, който се намира на бул. "Мария Луиза" до Централна Гара...преди автогарата, но не знам кой номер се води булеварда. Срещу Принцес Хотела. Дават ти каталог и си го избираш. Ако те интересува точно къде е и искаш да отидеш мога да се опитам да ти обясня. Иначе в другите по-големи магазини като Пигис Хаус, Джъмбо го няма...проверила съм.

# 2
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
моля модераторите да заключат тази тема и да я изтрият,по погрешка се е публикувала 3 пъти.Съжалявам.

# 3
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Ако някой е намерил тази тема и още не е заключена ето и другата тема в която написах какво съм открила: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363221.0

Общи условия

Активация на акаунт