Моля , не ме целувайте ...

  • 8 064
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Ама наистина не искам  Crossing Arms Говоря за дежурните целувки при среща с някой познат или , когато отиваме или ни идват на гости ... Не ми е приятно . Не искам да ме целуват свекървата , етървата , познати и не чак толкова .
Защо по дяволите е нужно ?
Не може ли просто да си подадем ръка и да се усмихнем ?
Не стига това , ами понеже не се целувам с разни хора , после звънят да питат дали не съм сърдита  ooooh! питат мъжа ми , не мен ...
Кажете как да спра целувачите ? Не съм неучтива , но това ме дразни .
Вие какво правите в такива ситуации ? Или обичате да се целувате ?

# 1
  • Мнения: 2 590
Ау точно това и на мен ми е супер неприятно  Sick Опитвам се да се справя, когато знам кои са "целувачите" и при среща бързам първа да подам ръка за здрависване, някой път действа, друг път ме придърпват с ръката #Crazy

# 2
  • Мнения: 11 747
Не обичам!
Чакам да получиш съвети, та и аз да се възползвам от тях.
Пак добре, че не са много тия, дето се натягат, че едвам търпя  Confused

# 3
  • Мнения: 5 940
Мисля си, че тези жестове са въпрос на темперамент, някои хора просто са по-емоционални, имат нужда да изразят някак по-видимо радостта си от срещата с другите. И на мен ми е леко странно това целуване. Приятелите ми вече знаят, че не обичам, просто си казвам "аз няма да те целувам", след като съм оставила няколко човека преди мен да го направят.

# 4
  • Мнения: 2 388
Не обичам. Повечето ми познати знаят. Въпреки това за всеки случай на шега казвам:
"В това грипно време няма да се целуваме".

# 5
  • Мнения: 76
Ами, казвайте като не ви е приятно (и аз не обичам, а пък и зависи кой ме целува Wink)

# 6
  • Мнения: 289
Аз пък нямам такъв проблем... Някой да иска да ме целуне?  Crazy

# 7
  • Мнения: 2
Червило намазано като лютеница извън границите на устните би отблъснало всеки. Дъх на чесън също е опция, поне няма да повторят с опитите. Шапка с воалетка или очила с огромен изкувствен нос, също не са за подценяване. Ако и след това продължават да ви налазват, поискайте убежище в арабска страна, там проблемът е решен.

# 8
  • Мнения: 2 196
Гледам да подам първа ръка за здрависване. Така осуетвям поне от части опитите за страстни прегръдки и целувки. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 903
Мен пък никой не иска да ме целува ( освен мъжа ми разбира се  Laughing). Явно съм много лоша, щом никой не иска да ме мляска като се видим.  Wink  Целувам се само с хора, които не съм виждала мноооого време.
А иначе мисля, че само ако им кажеш директно би могла да прекъснеш този навик на близки и роднини да те целуват винаги като те видят.

# 10
  • Мнения: 4 290
И аз не обичам, но не знам как да се измъкна, когато ми налитат приятелки и роднини. Обикновено стоя като вцепенена, но това не ги отказва изобщо.

# 11
  • София
  • Мнения: 932
На мен не ми е неприятно , много от роднините , при които не сме ходили дълго време , като им идем на гости ни лепват по една целувка на бузите  Laughing, а на малката по много, ама и тя не дава.
Аз лично не целувам приятелите, роднините и познатите си при среща, точно както и ти си казала подавам ръка и казвам здравей с усмивка, отвътре не ми идва да целувам, освен мъжа ми, детето ми и племенницата ми - ама то тях по всяко време Simple Smile

# 12
  • Мнения: 802
Когато ми е неприятно,целувам въздуха Laughing съответно и човека не може да ме целуне,защото лицето ми не е близо до нахалните му устни Joy

# 13
  • Мнения: 950
Целувките за здратси и довиждане са по френски маниер и аз не го одобрявам ,но някои наистина  си умират да целуват ,е  се ла вий Simple Smile

# 14
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Целувам близките ми приятели и роднини - 5-6 да кажем. Обичам ги и искам да се целунем. На познатите подавам ръка и те обикновено усещат нежеланието ми за целувки. Е, ако случайно ми налетят, давам буза, к'во да правя Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт