Петиция против ефективната присъда на Максим Стависки

  • 1 377
  • 27
  •   1
Отговори
Виждам , че някакви луди ******** са отворили тема за доживотната му присъда, което си е чиста злоба и начин някои личности да се покажат с голямата си находчивост, като всъщност стават за посмешище. За нормалните членове на този форум, гласувайте тук ПРОТИВ ефективната присъда: http://www.gopetition.com/petitions/fre-maxim-staviski.html

# 1
  • Мнения: 4 290
Няма да гласувам ПРОТИВ ефективна присъда на Ставински. Който ще да е, отне човешки живот и завинаги съсипа друг. Заслужава си наказанието.
Явно съм ненормален член на форума, какво да се прави.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Кого си позволяваш да наричаш луд???

# 3
Кого си позволяваш да наричаш луд???
Гузен негонен бяга...чували ли сте тази поговорка?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Моля?

# 5
За мое огромно щастие познавам и Албена и Максим и изобщо не ми пука за отрицателните ви мнения. Можете да говорите каквото си искате и ви обещавам, че няма да бъда подразнена. Както вие изявявате вашите мнения, няма да е зле да се вслушате и в чуждите. За това са създадени форумите. А в една дискусия всички се излушват. Тук е повече говорилня, правилно сте кръстили секцията клюкарница. Както и да е.... петицията, която аз слагам е на вниманието на всички. А всеки може сам да реши дали да я подкрепи или не. Колкото до моите твърдения за очевидната лудост на някои членки на този форум - не мисля да се извинявам, защото съм права.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Както вие изявявате вашите мнения, няма да е зле да се вслушате и в чуждите.

Предлагам първа да се вслушаш в чуждото мнение, и ако може без обидни квалификации.

# 7
  • Мнения: 2 229
Такава тема нямаше ли и вчера? Или ако се пуска всеки ден, смятате, че повече наивници ще подпишат?

# 8
Изобщо не знам дали някой я е пускал и не ме интересува. Просто ми е интересно как с тази злоба отглеждате децата си...не им завиждам

# 9
  • sf
  • Мнения: 10 081
за каква злоба говорим тук?
Не се ли качи пиян в колата си? Не съсипа ли няколко живота?
Ами ако на мястото на жертвите бяха твоите деца?

# 10
  • Мнения: 157
Какво от това, че познаваш Албена и Максим?
 Единствено ПРОТИВ ефективната присъда може да бъде фактът, че Максим е донесъл златен медал за България.
 Това не е ли в разрез с това, че законът важи с еднаква сила за всички? Или предлагаш важните личности да имат нещо като депутатски имунитет?

# 11
  • Мнения: 940
Аз няма да се подпиша ПРОТИВ.

Не ми е за това, че е убил човек. На всеки може да се случи да е попадне в катастрофа и да причини смърт по неволност.

Обаче да седнеш пиян като....да не казвам, е това вече е за затвора.

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Изобщо не знам дали някой я е пускал и не ме интересува. Просто ми е интересно как с тази злоба отглеждате децата си...не им завиждам
ти нямаш деца, навярно. ако имаш, тревожи се за своите, всяка минута и всеки ден, защото някой пиян изрод може да изскочи с танка си иззад завоя и да ги смачка до смърт...
нали ти е ясно, че тази петиция няма да я бъде, нали?...

# 13
  • Мнения: 7 837
Направо, дайте да изгорим публично НК.

# 14
  • Мнения: 575
Ама защо само Максим, дайте да пуснем всички пияни убийци отново по пътищата.

Общи условия

Активация на акаунт