Четете ли вестници?

  • 1 229
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм нов тука, но ми беше много интересно да прочета повечето от постовете.Simple Smile Искам да ви питам дали четет вестници и какви. Един познат, който преди десетина години си купуваше всичко което излиза на пазара. Сега се е отказал тотално да чете. Тъврди, че навсякъде се пишат само глупости и поръчки. Купувал си някой от жълтите вестници, не да се информира, а да се посмее. Леко се скарахме, защото според мен, там пишат само измислици и нарочно свалят нивото на всички ни:) Какво мислите по въпроса? Бил бил благодарен за коментри по темата.

# 1
  • Мнения: 2 388
Всеки ден чета вестници.

"Жълти" отдавна не си купувам, т.е. откакто съм регистрирана тук и имам "запис" в някоя и друга тема.
Изключение прави Седмичен Труд.

# 2
  • Мнения: 92
Да чета вестници. " Труд" и "24 часа" им чета само последните страници.
По-често си купувам " жълти"-те вестници Blush

# 3
  • Мнения: 4 978
При наличието на електронни новинарски сайтове и он-лайн версии на вестниците е ясно какво се случва с тиражите на печатните издания.

Това маркетингово проучване ли е?  Wink

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Купувам и чета само петъчния Стандарт.

# 5
  • Мнения: 8 999
Не чета никакви вестници. Купувам си само заради програмата на телевизията. Там /по телевизията/ ми смилат всичко и ми го разказват в точно определени часове. Защо трябва да си напъвам зъркелите и да се дразня от правописните грешки в пресата?

# 6
  • Мнения: 3 405
Купувам Капитал. Често си остава дори неразопакован.

# 7
  • Мнения: 575
Чета само ежедневници и Капитал в събота, преди бях по-редовна, напоследък не се сещам толкова често да си купувам. Жълти, никога не съм купивала.

# 8
  • Мнения: 9 814
Заради работата си съм принудена да чета вестници, всеки ден и по много.
Иначе не бих си дала парите за тях.
Така и така плащам за интернет, тук мога да прочета даже повече.

# 9
  • Мнения: 25 441
Не разбрах въпроса - дали чета вестници или дали си купувам?
Да, чета вестници - електронните им издания. Не, не си купувам, освен един седмичен местен, заради обявите.
Преди да пуснете тема и за телевизията, да си кажа, че напоследък и телевизия рядко гледам.

# 10
  • Мнения: 156
Нямам време да чета вестници иначе редовно го правех до преди година

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Чета електронните им варианти Simple Smile

# 12
  • Мнения: 13 512
Не чета вестници, и телевизия не гледам. Повече от година  нямах и кабелна даже. Чудесно си живеехме. Не знам от какъв зор пуснах пак кабелна!

# 13
  • Мнения: 408
Не чета  Naughty Откакто след смъртта на брат ми прочетох съчинения по въпроса в "реномирания" ежедневник в.Труд си направих извода как се списват вестници  nono.

# 14
  • Мнения: 2 448
Ако става дума за вестници на хартиен носител, не. Само електронните им издания.
Купувам някои списания, но за да не прозвучи като реклама, няма да кажа кои.

Общи условия

Активация на акаунт