Разстройство с кръв при дете на 1г. и 5 м.

  • 1 805
  • 5
  •   1
Отговори
  • София,
  • Мнения: 4 267
МАми дайте съвет МОЛЯ! Praynig
Малката от няколко дни ака по веднъж или два пъти на ден но е доста кашесто и рядко, това не е характерно за нея, по принцип тя е много запечена и съвсем доскоро и давах от капките БИо Гая за регулиране на чревната флора, нещата даста се оправиха, но тези дне не и давам нищо а тя ака даже доста рядко. Проблемът обаче днес много ме притесни, защото досега е акала общо четири пъти - доста рядко, като в последните две изпражнения имаше и слузеста кръв. ТОва много ме притесни, заведох я веднага на лекар и ни пуснаха изследвания, само че докато стане резултата - най малко 4 - 5 дни ще полудея.
Предположенията са много - дизентерия, салмонелоза и ешерехия коли... Embarassed, аз се надявам деа не е нещо сериозно.
Иначе детето е весело, храни се, няма температура.
Питам се дали не е нещо настинала, че то си е студено и колкото и да отопляваме в къщи ниско долу на земятя си е студено, а тя проходи съвсем наскоро и не можем да я спрем , постоянно иска доле и да ходи, не стои на едно място, а иначе е облечена. МИсля си дали пък нещо не се е наранила, защото вчера като си игра с едно детенце в къщи и то я бутна и падна върху нея, да не би да се е ударила нещо  newsm78.
Споделих притесненията си с лекарката, но тя нищо не ми каза, изписа ни само ентерол и пълна диета, а ако вдигне температура или продължи често да ака и то с кръв пак и слуз, ако е вяла и и се спи да я заведем право в Инфекциозна. И тъй като тя заспа към 16,30 и все още спи незнам какво да правя. Ще я наблюдавам до утре! Само се моля да не е нещо сериозно!

# 1
  • Мнения: 1 484
Как  е  детенцето.

# 2
  • Мнения: 29
Зравей Семирамида спазвай строга диета докато излязат резултатите,моите близнаци също имаха такъв проблем и излезе салмонела.Дано вие се разминете по леко

# 3
  • София,
  • Мнения: 4 267
Зравей Семирамида спазвай строга диета докато излязат резултатите,моите близнаци също имаха такъв проблем и излезе салмонела.Дано вие се разминете по леко

Ужас и аз настръхвам направо, кажи ми моля те по колко пъти на ден акаха, имаха ли Температура. НИе засега нямаме температура, весела е, яде, играе и най важното е, че не е акала от вчера на обяд. ТОва добре ли е, или не. Какви са симптомите на салмонелата, какво мога да очаквам и как се лекува newsm78

# 4
  • Мнения: 317
Ние акахме слуз и кръв,с висока Т от горни зъбки 4дена Sad

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 16:21 от mamagali_vanko

# 5
  • София,
  • Мнения: 4 267
Да ние повече не сме акали кръв и вече нямаме разстройство, засега сме само на диетка, но си чакаме и резултатите от изследванията. Днес още не бяха готови, но в понеделник вече трябва да са! Hug
То и при нас никнат зъбки, но ей сега говорих с личната и тя си се съмнява за салмонела  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт