Рано ли е за изследвания за болница в 7-ми месец?!

  • 598
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте, момичета! Харесала съм си Шейново за раждане в края на март. Бременна съм в 30 г.с.. Прочетох какви са им част от изискванията за прием при раждане-HIV, Васерман  и Хепатит B. В началото на бременността ми пуснаха само Васерман, а разбрах, че годността им е 6 месеца.  Thinking Чудя се дали е рано да си ги направя и трите сега частно , защото ми става все по-неудобно обикалянето по лаборатории и не ми се иска да оставям за по-нататък. Предполагам, че няма да има проблем, че резултатите се от средата на 7-ми месец, но ми се иска и вие да споделите мнението си!  Hug Благодаря ви предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 46
po princip kogato ti puskat 45 dni predi razdane ti vzimat krav,urina,citonamazka i te vazat za razdaneto,spored men nqma smisal o6te sega da gi pravi6.Leko razdane

# 2
  • Мнения: 444
Хм, значи да изчакам до тогава и да си пусна всички наведнъж, може би така ще е по-добре newsm78. Мерси за бързия отговор! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 814
Най-добре питай лекарят, които те наблюдава.

# 4
  • Мнения: 6 274
А за най - сигурно се обади в "Шейново" и попитам там...
Късмет и леко раждане...
  Peace

# 5
  • Мнения: 4 335
Питай лекаря при когото ще раждаш.

# 6
  • Мнения: 1 763
На мен тези за СПИН, Васерман и Хепатит Ц ми ги правиха в началото на бременността, важаха си. ДРугите вече в девети месец, преди това няма смисъл, защото състоянието ти може да се промени и да не са актуални.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз също съм на мнение, да се консултираш първо с лекар от Шейново и тогава да правиш съответните изследвания  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Според мен е рано!Леко раждане! Hug

# 9
  • Мнения: 9 973
аз носих обменната карта,сега ако искат нещо повече  Thinking по-добре звънни и попитай

# 10
  • Мнения: 444
Ще се консултирам и с лекаря си преди да ги пусна. Няма да пропусна и един разговор с Шейново. Ако се наложи, ще пусна някои изследвания още веднъж следващия месец. Благодаря за отговора, майчета!  Hug

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първо се консултирай с лекар

Общи условия

Активация на акаунт