Шишета Авент - с колко дупки да бъдат?

  • 772
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
 Мили мами моля да ме посъветвате относно 3 месечната ми бебка, която се отказа от гърдите ми и сега е на шише/Авент/ с колко дупки да бъде, защото в момента и давам с две, но много се изпотява, става вир вода цялата, червено лице и се отказва на 70 мл. при положение, че в шишето съм сложила 140 мл. Но поне да изяде 100 Rolling Eyes! Имам чувството, че шишето я изморява повече отколкото гърдите Rolling Eyes незнам. Тази сутрин изяде 140 мл.????но в 17.30 - 70 мл. и сега след къпане в 20.40 пак 70 мл.???
 Да и купя ли с три дупки?
 Или пък стомахчето и се е свило? Защото се кърмехме 8-9 пъти на ден и изяждаше по мое мнение около 100-тина мл. от гърдите, а от дясната ядеше и по-малко, че пускаше трудно.
 Стомахчето  и ли се е свило или дупките са малко, вие как мислите? И ако и се е свило стомахчето, има ли шансове да започне да яде по около 130 мл. на около 3 часа. По лесно ще е за мен Simple Smile, че с това изцеждане на ръка и миене Crazy

# 1
  • Мнения: 865
Не мога да разбера от какво и се е свило стомахчето?От кърменето ли?
Пробвай с накрайник с три дупки,но внимавай да не се дави от силната струя.

# 2
  • Мнения: 147
Имам предвид да се е свило от това, че досега е яла по- малки количества и по-на често, а сега очаквам да изяде наведнъж около 130мл и съответно да издържи повече Wink.

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Авент с 3 дупки е след четвърти месец  Rolling Eyes
Да няма колики?

# 4
  • Мнения: 6 712
Купи с три дупки и пробвай! Peace

# 5
  • Мнения: 147
няма колики. мноого отдавна отминаха Whistling

# 6
  • Мнения: 3 478
Купи комбиниран биберон, на една цена са общо взето. Той е с черти - римски цифри - 1.2 и 3. Ползва се различна струя в зависимост от това коя цифра е обърната към носа на бебето, в аптеката ще ти обяснят. Тъкмо ще се нагодите - например при нас едно време в трети месец ползвах между цифра 2  и 3 и си беше екстра Peace

# 7
  • Мнения: 50
Според мен, можеш да пробваш с биберон с три дупки, но мисля че наистина количеството, което изпива наведнъж зависи от това как е свикнала до сега да яде, а именно често но по малко.

# 8
  • Мнения: 15
не се притеснявай и ние сме със същия проблем, бебо е на 2месеца а пие по 70мл рядко изпива 90мл как ли не го мъча, а слагах и биберона с трите дупки, но той горкия много се дави млякото върви много бързо. Но ако искаш пробвай може пък при вас да е добре. Аз му давам биберона с 2 дупки

Общи условия

Активация на акаунт