гърнето

  • 723
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте.Синът ми е вече на година и два месеца и е крайно време да му купя гърне.Колебая се дали това да е обикновено анатомично гърне или музикално с формата на различни животни.Моля, посъветвайте ме.

# 1
  • Мнения: 28
Най-обикновено, семпло гърне. С другите се разсейват и забавляват, после забравят за какво служи.

Не е ли малко рано за гърне? Thinking Но ти си знаеш

# 2
  • Мнения: X
Да, правилно, най-обикновено, може и направо на тоалетната чиния. Обаче крайно време не е. Когато детето е по-осъзнато, нещата се случват много лесно, но ти си знаеш.

# 3
  • Мнения: 9 814
Аз също ти препоръчвам най-обикновено гърне, ето като това.
http://smehurko.com/catalog/images/gurne.jpg

# 4
  • Мнения: 2 331
И аз смятам, че е по-добре най-обекновено.По-лесно ще се научи детенце да го използва, ако е по-голямо. А и ти по-лесно би му обяснила и ще си спестите маса нерви.Споделям го от опит. Peace

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз да ви кажа съм взела обикновено гърне и мисля че даже малко си позакъсняла(разбира се не искам да се бъркам защото всеки си възпитава детето както иска)!!!Моето дете вече е на 10 месеца и си го слагам преди лягане след лягане и то си ходи по нужда.Не съм оставила памперсите защото е малък но поне пестя от тази работа.

# 6
  • Мнения: 5 255
Заложи на обикновенното  Peace
Музикалните играчки са за игра, а не гърнето - предназначението му е само едно.
От личен опит споделям : запознах дъщеря ми с гърнето след 2 г. - научи се за 3 дни.
Успех  Wink

# 7
  • Мнения: 7 723
Обикновено.
Гърнето се ползва по предназначение, все пак...

# 8
  • София
  • Мнения: 3 853
Запознах дъщеря ми с гърнето на девет месеца и общо взето с малки изключения ходенето по голяма нужда винаги е ставало там.Купих и гърне зайче с дръжки като колело и една топка между тях, която се върти.Тя сядаше и докато върти топката свършва и другата работа Joy

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз взех музикално и дъщеря ми бързаше да го пълни с играчки и да бърка вътре да търси музиката  ooooh!
След това взех обикновенноида ти кажа сега вече почти се отучи, но пак се сеща от време на време  Rolling Eyes
Така че по-добре обикновенно  Peace

# 10
  • Мнения: 1 554
Аз също ти препоръчвам най-обикновено гърне, ето като това.
http://smehurko.com/catalog/images/gurne.jpg

 Peace същото гърне имаме ,но няма кой да седи на него Laughing

# 11
  • Мнения: 5
благодаря ви мами.след като се консултирах с вас, вече съм убедена, че трябва да купя обикновено гърне.А дали е рано или късно и аз незнам, ще опитаме, ако не стане, ще отложим опитите за по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт