Билкови таблетки

  • 3 936
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм съвсем нова във форума, но ще се радвам да споделяме общи радости  и тревоги. Бременна съм в 22г.с., втора бременност, искам да попитам някой от вас ползвал ли е Dormiplant? Ако сте ползвали моля споделете вашите впечатления от него. Предварително благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 335
За какво са тези таблетки?За прьв пьт ги чувам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз не съм чувала за подобни, можеш ли да дадеш малко повече инфо и лекар ли ти ги предписа?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 11 003
Това някакви валерианови хапчета ли бяха? Според листовката стават за деца над 4 г. и възрастни, но по време на бременност дали е разумно да пиеш такива неща newsm78

# 4
  • Мнения: 2 521
Моят съвет е да не пиеш нищо което не ти е изписано от лекаря,или поне да се консултираш с него.А тези хапчета не са ли нещо за сън newsm78

# 5
  • Мнения: 9 427
За какво са тезе хапчета?Нищо не пии на своя глава Naughty

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не съм ги чувала,но ако ще взимаш трява да е сле изписване от лекар.

# 7
  • Мнения: 1 629
Билково или не винаги чети упътването дали е подходящо за бременни и кърмачки. Жалкото е, че на повечето лекарства слагат директно, че НЕ е подходящо, защото не им се правят изследвания Tired

# 8
  • Мнения: 1 919
в нета намерих листовката из нея пише ...".......Поради това Dormiplant не се препоръчва да се приема по време на бременност и кърмене...." Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 27 524
Това е валериан. Той по принцип не е противопоказен за бременност и кърмене. Имаш ли нужда от него?

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 910
И аз за сефте чувам тези таблетки. Преди да пиеш каквото и да е, не е лошо да се консултираш с доктора си.

# 11
  • Мнения: 528
Не знам дали е позволено или не, но аз бих те посъветвала да не пиеш нещо, ако нямаш крещяща нужда от него по време на бременност  Peace

Лека бременност  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 23 067
Ако е валериан, една бременна дама, с която лежах в болницата, пиеше почти всяка вечер (тя тогава беше в 6-ия месец). Лекарят й беше разрешил.

# 13
  • Мнения: 2
Това са билкови хапчета, за смущения на съня. По принцип лекар -невролог ми ги предписа, защото не мога да спя, и наред с това изпитвам на моменти особенно вечер нервност, безпокойство. Опитах с прясно мляко, но...... Rolling Eyesне помогна. Исках да разбера дали някой е пил от тези хапчета и да разбера има ли ефект, дали изобщо да ги пия.

# 14
  • Мнения: 4 335
Щом ти ги е изписал невролог по-добре се консултирай и сьс следящият ти АГ лекар.

Общи условия

Активация на акаунт