стимулитането на имуната система

  • 1 523
  • 13
  •   1
Отговори
Какво мога да купя за детето си? На 14 години е.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 730
Има много продукти в аптечната мрежа , но аз бих ви препоръчала хомеопатичен преглед. Откакто децата ми приемат хомеопатични продукти не са боледували. Намерете си добър класически хомеопат.

# 2
  • Мнения: 141
моя син е на 15 години и аз му взимам хранителни добавки с алое вера- ехинацея или нектар от алое вера и праскови -съдържа витамини, минерали и аминокиселини, вече взе да ходи и на фитнес и му давам по един път дневно шейкове- разтворими протеинови напитки. Не е боледувал цяла зима, а преди през две седмици си беше болен и все отсъстваше от училище

# 3
  • Мнения: 1 149
Подкрепям  с две ръце мнението на Дани Аврамова за класическия хомеопат   Peace

# 4
  • Мнения: 81
И аз подкрепям мнението за добър хомеопат но класически те знаят как.

# 5
  • Мнения: 2 110
А къде в София има добър хомеопат за деца ?!

# 6
  • Мнения: 141
на лични

# 7
  • Мнения: 2 110
Много ти благодаря MaMinKa33 ! Получих съобщението ти !

# 8
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Аз бих ти препоръчала "Цигапан" - с натурален произход е, не е скъп, а в ефективността му се убеждавам вече 5 година. Взема го и синът ми, който е на седем години, както и ние с баща му.

# 9
  • Мнения: 306
Ние пием в къщи сока от алое на Форевър във всичките му варианти и по още някоя добавчица според сезона. Вече трета зима не сме боледували и не висим пред кабинета на педито.

# 10
  • Мнения: 4 000
Най-доброто време за имунопрофилактика не е ли в началото на есента? От октомври до март?

# 11
  • Мнения: 141
Най-доброто време за имунопрофилактика не е ли в началото на есента? От октомври до март?
По принцип да, но сте забелязали, че се боледува и през пролетта и лятото, тогава пък са стомашните разстройства. А пък сега каква пролет е навън, моя син се опита да се разболее, но стопирахме с ехинацеята много бързо

# 12
  • Мнения: 306
Най-доброто време за имунопрофилактика не е ли в началото на есента? От октомври до март?
Профилактика се прави през цялата година ако искаме да сме здрави. Отделно преди началото на активният период на вирусите е добре имунната система да се подсили, за да е по-устойчива на вирусите. Вируси могат на ни нападнат през цялата година. 

# 13
  • Мнения: 73
Пчелно млечице с мед,ехинацея, сребърна вода клеева тинктура все вършат работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт