Инжекция за отслабване ?!!

  • 8 185
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте момичета  Hug
Някоя от вас чувала ли е за този феномен?... Днес приятелка ми каза за такава инжекция, която се поставяла и се наблюдавал страхотен резултат - веднага!!! Струвала около 3000 EUR и най-вероятно я има само в София. Да не е някоя пускавица?

# 1
  • Мнения: 341
Аз съм,чувала за една коята се нарича хормон на разтежа и се слага няколко пъти,мисля че струва около 1000лв.Ама май се слага ако се занимаваш активно със спорт.

# 2
  • Мнения: 1 844
аз доста отдавна съм чувала за инжекции за отслабване.не се продават само в софия,може да ги купиш от всяка аптека с поръчка,но мисля,че е с рецепта,тъй като се използват само при рисково наднормено тегло,а не от прищявка лесно да свалим някое килце.
успех

# 3
  • Мнения: 2 388
Да не е някоя пускавица?

Точно това ще е, каквото и да значи.

# 4
  • Мнения: 1
Разказаха ми за един мъж, който с такава инжекция за три месеца от шкембе направил плочки... Е, през това време едва ли е ял само ШКЕМБЕ чорба  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 388
Разказаха ми за един мъж, който с такава инжекция за три месеца от шкембе направил плочки... Е, през това време едва ли е ял само ШКЕМБЕ чорба  Crazy

За три месеца с правилен режим на хранене и спортуване, включително и с ядене на шкембе може да е направил плочки. Едва ли е било от инжекцията обаче.

Общи условия

Активация на акаунт